Kratkotrajna sljepoća

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.02.2017
1
0
1
28
Pušim travu više od godinu dana i nikad nisam neke posljedice ili nešto. I danas sam s frendovima pušio i odjedmon mi dođe vručina i počelo mi se vrtjeti. Ja sjednem na 15 min i krenemo meni počinje sve crnjeti pred očima i nakon minute ja nisam više ništa vidio, bio sam sljep. Nakon minute počinjem sve manje čuti i tak mi je bilo negdje 5 minuta i dalje mi se sve počelo vraćat na staro. Zabrinulo me ovo pa da čujem zbog čega mi se to dogodilo.
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Vjerovatno te tlak oprao,to mi se zna nekad desiti kad se naglo ustanem ili zadržim dah predugo,zacrni mi se pred očima,noge i sva osjetila zakažu ali to kratko traje,makar imam osjećaj da je duže jer se izgubi pojam o vremenu :zvezda::
Ako si zbilja bio 5 minuta slijep onda se konzultiraj sa doktorom,nije zayebancija :confused:

Trebala bi biti jedna sticky tema pod nazivom-Napušio/la sam se i događa/dogodilo mi se...-,da se ne otvaraju nove teme za svaku vrtoglavicu i čudan osjećaj kad netko zapljuga :razvaljen::
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Mozda, ali mozda, previse zadrzavao dim pa mu je pao pritisak, ili secer..

Ali moze bit i ovo sto kaze hazeri
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Može biti i šečer i tlak ali je prouzrokovalo TIS, tranzitorna ishemijsku ataku. Ubiti kratkotrajno mozak ostane bez goriva pa se nakratko ugase centri... znalo se meni dogodit od graviti bongova.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
oce to, slosi se samo tako ako prepusis, cak i iskusnima, doduse ne tako skeri kao sto si ti opisao :)
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Ovako slicno jeste, ali nikad da oslepim...

@CannabisNijeDroga da li konzumiras neke lekove?

Imao sam probleme sa vidom i sluhom, moze se reci i halucinacije, kad sam konzumirao jake lekove a napusim se. Bilo je crnila i padanja u nesvest ali ne da sam svestan a da sam "slep"
 
06.02.2017
1
0
1
28
Ovako slicno jeste, ali nikad da oslepim...

@CannabisNijeDroga da li konzumiras neke lekove?

Imao sam probleme sa vidom i sluhom, moze se reci i halucinacije, kad sam konzumirao jake lekove a napusim se. Bilo je crnila i padanja u nesvest ali ne da sam svestan a da sam "slep"
Nikakve ljegove ne koristim..praktički sam uzeo 10 dima i to domaje neke i samo mi se počinje ovo gore događat sto sam napisao
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.011
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ma ta ja garant bila spricana,neki skank
Ja stvarno ne znam sta vi pusite i u kakve vi crnjake upadate haha
Nije trava za tebe,ostavi se toga


Edit
Ako je to marihuana sto pusite :)
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.011
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Vidio jesam svega ali da je netko oslijepio od marihuane to nisam,ne znam kako da ti pomognemo ?

Edit
Nije jedan bii brzni nego su dvojica prije mene :razvaljen::
 

Kakadu063

Aktivan Član
09.04.2016
438
1.476
143
60
Pogledaj kolko godina imam i to mi se nikad nije dsilo. Kad duvaš nešto neprovereno samo par dimova i stani a ne 10 ko manijak. Sačekaj 10- 15 minuta da vidiš kako radi, ne seda svaki put isto, nađeš meru da ti bude fino a ne da se dokazuješ pred nekim kako možeš. Ako vidiš da neka vutra ne seda lepo beži od toga ne truj telo svačim svakakva sranja se valjaju po ulicama. Nažalost sve više ovakvih pitanja o lošem tripu i kojekakva trovanja, zgrožen sam i zabrinut. To ti kažem kao roditelj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.