Kratky metoda? Iskustva Saveti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
550
93
36
Potrazio sam na forumu nisam nasao temu posvecenu ovoj metodi .

Varijacija Hydroponike , naspe se u saksiju ili neku posudu mixgnojiva i vode , a u kontejneru biljka stoji u manjoj saksiji na vrhu i pusta korenje u vodu .
Mozete guglati Kratky i nacete .
Mene interesuje kakva su iskustva , koliko cesto se menja voda , da li treba PH merac i EC merac ili moze i bez , koju su problemi , gde bi mogao nabaviti kontejnere i koliko kostaju, ukratko sve me o tome zanima , citam po netu dosta
pa eto , ako tema nije dobra moze da se obrise , meni ce biti drago da procitam neka iskustva .
 

Influence

backtococo
Poznanik Foruma
19.06.2014
887
9.889
233
ni na nebu ni na zemlji
predpostavljam da ti se post odnosi na uzgoj kanabisa sa kratky metodom posto je u unutrasnjem uzgajanju.... ne kratky metoda nije pogodna za nasu nam dragu biljku... prvenstveno se tom metodom uzgaja salata i takve kulture gde je koren manji i koje brze zavrsavaju.... najveci problem kod kratky metode sto se tice kanabisa je kisik i stagnacija vode koji onda dovode do velikih problema....
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
550
93
36
Dobro si skonto , mada moze i sa bablerom /air stone , sto kaze DWC deep water culture , mada sve je samo nije deep
Ja se tripujem root rota isto , ne znam da li bubbler sprecava to ili ne , ali radi kao full on hidro a ne kosta nista , i nece da crknu bez struje
Evo ovde je demonstrirano cisto prvi link koji sam uhvatio Bengegegengen SENI :)
 
Poslednja izmena: