Kreće popis stanovništva...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Kao što znamo (u Hrvatskoj) kreće popis stanovništva.

Hoće li itko pod vjersku pripadnost staviti da je rastafarijanac? :rasta1:
Ja bih se za to opredjelio, ali mi je bed što ne znam kako bude se to odrazilo ubuduće na mene i moj život. Inače ne vjerujem u nikakvog boga, božanstva i mislim da je vjera najveća zabluda na ovom svijetu! Ne želim da me se vodi kao ateista, a rastafarijanci vjeruju u prirodu i jedinstvo s njom i naravno marihuanom, koliko sam ja shvatio iz tekstova po netu.
Pa me interesira ako nisam jedini... :family1:

Pozdrav!
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Kod nas u Srbiji tog popisa nema ili nema jos. A malo je trulo da kazes da si rasta ako vec nisi...Mislim, to je sto se mene tice pitanje morala. Naravno da sa jedne strane i razumem ljude koji bi to uradili iako nisu raste i ne optuzujem ih. A i nije uopste to tako jednostavno da budes rasta. Pravila vere su mnogo rigorozna i to je citav jedan nacin zivota, skroz drugaciji nacin zivljenja. "It's not the dread upon your head, but the love inna your heart, that mek ya Rastaman." :banana_rasta:Ali da ne serem vise, hahah, bas bi bilo kul, ono pola Hrvatske svi Rastamani!:icon_lol:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Osim sto ces pridonijeti odredenom postotku pri statistici koju ce izraditi nakon tog popisa, neces nista drugo postici s tim...

Osim sto ces izrugivati neciju vjeru zbog nekih svojih iskrivljenih razloga...rasta nije samo pusenje marice, to je prava vjera i oni vjeruju u istog boga kao krscani, muslimani, zidovi i ostali da ih sada ne nabrajan...

Kad vec nisi vjernik, onda to lijepo tamo priznaj pa neka se vidi na statistici da i nas ima nemali broj...mozda ce tako ova crkva dobiti manje para iz proracuna i vise ce dobiti oni koji to stvarno trebaju...
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
To je potekla ona ideja s facebooka da svi koji podržavaju mjenjanje zakona o vutri, a nije im bitno vjersko opredjeljenje, da se stave kao rastafari.
Pa da se otprilike vidi % ljudi koji podržavaju biljku :))

Inače sve informacije s tog popisa su tajne i ne mogu se koristiti u nikakve svrhe osim izradu statističkih izvještaja.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
taj popis stanovništva je čisti kretenizam... ima mnogo načina na koje bi se to moglo riješiti bez da mi u kuću dolaze neki nebitni ljudi i ispituju glupa pitanja!
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Sigurno je, ide sve na optički čitač, nikom se neće dati proučavati tvoje odgovore, na koncu ništa neće biti vezano za ime nego će statistika sve to umiksati na razinu grada/općine, županije, države. A možeš se slobodno izjasniti kao rasta, bez obzira što to zapravo nisi. Uzmimo na primjer one koji se deklariraju kao katolici, a lažu, kradu, muljaju i petljaju, ni K od katoličanstva.
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
ja bi se opredjelio ko rasta
ako nas bude jedan zavidan postotak ima se zakonska podloga za mjenjanje zakona u vezi vuve
pošto u vjerske sfere vlada baš ne ulazi a i obavezna je dozvolit stvari šta se vjera tiče
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
zanimljivo kako se razvija ova tema.

@HighBadger - ja bih to ucinio ne iz razloga jer hocu biti rasta nego zato da pridonesem statistici. Posto ce me pitati da li imam volodokotlic?!?!?! i slicna sranja pa da barem jednim odgovorom pridonesem napretku dekriminalizacije pa barem za 0,000000000001%.

Raste jesu poznate po upotrebi marihuane, ali to nije temelj njihove tematike... evo, jedinstvena prilika da se nesto iz pozadine pokrene, a vi odmah optuzujete da cu lagati i varati. Nasi nas politicari valjaju i lazu i kradu 20 godina. pa nikom nista.

Ja vjerujem samo u jedno, a to je priroda (ne nuzno marihuana)!! Jebe mi se za boga kao sto sam vec napisao jer nisam pas kojem je stavljena brnjica da vidim samo ravno nego se okrecem i lijevo i desno i prihvacam sve (barem na razmisljanje!).

@mr.dr.Smok - bas zato sam otvorio ovu temu, da vidim koliko ce nas biti i da li se meni opce isplati izjasnit se u tom smislu. I nadam se da necu zbog toga ispastati pa da me ova mutava policija, sud i vlada ima na nekoj "zelenoj listi" kao kriminalca jer ce neuki ljudi koji nam vode drzavu i provode zakone odmah pomisliti da sam konzument i uzgajivac marihuane.
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Ukoliko želite nešto postići tj pridonijeti nečemu sa svojim vjerskim opredjeljenjem tijekom popisa stanovništva pravi potez bi bio da se izjasnite kao ateist ili agnkstik jer ukoliko većinskom stanovništvo nije opredjeljeno za kršćanstvo ukida se i sklapa novi ugovor sa crkvom sto bi bilo odlično posto RH ima jedan od nepovoljnijih.
Crkva nam zdere proračun dok njihov doprinos stanovnicima ostaje na praznim riječima tijekom mise.
Svećenici imaju početnu placu oko 10.000kn, stan(kuću) i vlastitu kuharicu/spremacicu u najčešćim slučajevima, a oni koji zaista djeluju u skladu sa svojim zvanjem su rijetki.
Crkva odavno nema veze sa vjerom i bilo bi krajnje vrijeme da se spone sa tom mafijaskom organizacijom urede po pravilima zdravog razuma. I to je promjena koju stanovnici RH mogu barem potaknuti, barem u teoriji ali sto i možemo drugo nego vjerovati u promjenu kad smo robovi odluka debila u odjelima koji sjede u saboru.

Molim sve one koji će pročitati ovaj post da me ne vuku za neke tehničke podatke jer pišem s moba i nisam si dao bas truda kod objašnjavanja i ima jos brdo informacija koje nisam napisao, ali ako nekog vise zanima, uz malo truda moze naći sve informacije preko svemocnog Google-a :)
Pozdrav
Viva la revolušn!
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Slazem se gore s gospon Krejzyjem...

Btw...danas bio popisivac kod mene...izjasnih se kao Jugoslaven...
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Ožeži ekipa

vq77gi.jpg
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
HazeSeeker je napisao(la):
sE VI NE BOJITE DA ĆE VAM UPASTI U STAN I NAMIRIŠATI GANJU ???

Možeš iči i tamo gdje će bit centar za popisivanje u tvom kraju i tamo sve ispunit. a i evo što sam našao vezano za to...

Dužni ste razgovarati s popisivačem ali ih niste dužni pustiti u vlastiti dom, naime, razgovor možete obaviti na ulici, ispred kuće, u dvorištu, predsoblju ali i u dnevnom boravku, kuhinji, vjerojatno i u spavaćoj sobi, sve ovisi o vama, iako vjerujemo da će se o zadnjoj lokaciji se ponešto pitati i same popisivače.....

ukoliko Vas popisivač ne nađe doma prvi puta kada dođe obaviti razgovor s vama ostaviti će Vam poruku na kojoj će biti termin idućeg dolaska, ako i tada se ne zateknete doma dobiti ćete novu poruku da se odazovete sami u najbliži centar za popisivanje te se sami upišete
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
ja nezelim omlovazavati niciju vjeru, odgojen sam kao rimokatolik krsten krizman pricescen pomazan i sta sve ti ljudi rade ali nikada se tako nisam osjecao niti ikada vjerovato u vise sile (iako se nado da postoje) ali na popisu stanovnistva cu se izjasniti kao jedi:D may the fore be with you, always^^