Kreativnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
Da li vas marihuana podstice na kreativnost
bilo koje vrste ?

Ja recimo dosta razmisljem o svemu i pokusavam da shvatim "mehanizam" sveta...
razmisljam o lepoti zivota , o suncu (sunce mi je glavna inspiracija za sve) , .....

I sve vise mi se gadi novac , materijalno ....

::dzok
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
heh
kao sto si rekao, razmisljas, a nista ne uradis.
Naravno da podstice...ja sam u srednjoj sve sastave pisao high i uvek sam bio medju najboljima :)
Ja kada sam high od vutre samo razmisljas-mastam..nista ne uradim. Kod nekih drugih substanci ponekad nesto i uradim..ali nije o tome rec.
 

embrlajzer

Aktivan Član
29.10.2004
119
3
0
39
www.labrnja.tk
E jaka vajda kad imaš ideju a ne sprovedeš je u djelo. A puno puta mi doðe ideja za pjesmu i ne zapišem je... bilo muziku (a to i ne znam zapisat što je najgore) bilo tekst... Ili pak za prièu, pošto pišem pomalo beletristiku...

Al' to je sve strejt stanje. Na ganji nešto nisam imo nekih ideja, ali potakne na razmišljanje... Kako kad... Meni je lièno kafa najbolji stimulans. A ne pijem je svaki dan, utoliko bolje.
 
23.01.2005
47
1
0
46
pa kod mene ovisi uglavnom kad se napušim mi je dobro razmišljam i niš ne radim kuliram...ponekad nešto i napravim npr. kakvu pjesmu na kompjuteru i to je to jer kad sam nadimljen fizièki rad mi i nije baš jako privlaèan...

inaèe ponekad mi padnu stvarno dobre ideje i fore na pamet samo je problem toga se poslije sjetit ~~
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja obozavam da se naduvam sam. Mozda mi je to ustvari najsladje naduvavanje. Radim na kompu nesto. Ustvari cjeli sajt sam napravio naduvan. Pa sad bilo je tu vise dosadno rada nego kreativnosti.

Uradio sam sajt www.hopesick.com skroz spicen.

Inace ovo drugo duvanje ako nisam na kompu samo mi odgovara u prirodi. Kad idem na ulignje ili na brdo.

Posto lijepota Boke Kotorske stvarno je stvorena za duvanje. Ovo sam uslikao prije mjesec dana. Sa bezveze kamerom. Skupio sam napokon za dobru kameru pa je i mozda kupim uskoro. Evo link za zainteresovane za slikanje panorama.
http://www.panoramicassociation.org/cameras_swing_widelux.html




 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
dobar dizajn... lepo lepo... kul je sto ima dosta ljudi ovde koji kroz upotrebu marihuane nalaze inspiraciju... mene vuce ka nekim akcijama, setnjama, raznim ludim idejama, muzici... nekada jednostavno kreativno razmisljam o nekim trenutno zanimljivim mi temama... takodje spravih i ceo irie people web sajt na ovaj nacin... dobro je citati nesto navaren, ili slusati muziku... i uzivati u svakom tonu koji izlazi iz zvucnika...
 
24.04.2005
11
0
0
39
pozdraw svima.
super sajt. ::h2o
doslo vreme za slobodu
da nije bilo vutre
nabi nista znao o zivotu
ona mi je otvorila vrata
a sada me ostavlja da uzivam ::uladu
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
Spirit Dancer je napisao(la):
robot_minimal kolko ti imas godina , posto si i ti meni postavio to pitanje .

Ja imam 22 godine, od toga 8 narkomanskog staza sa jednom pauzom od skoro godinu dan. Bio nekoliko puta na psihijatriji, metadonskoj terapiji. Svakodnevno citam o psihoaktivnim substancama i tako.

I sta uradis kad si pod dejstvom drugih supstanci?

Kada sam pod dejstvom opijata, trodona tako tih stvari, onda jedno vreme, dok ne pocnem da stondiram dosta pisem. Uglavnom su to kratke price, veoma originalne (ako zelis poslacu ti koju). Znaci o takvim stvari jos niko nije pisao koliko ja znam. Posto sviram gitaru znam i da komponujem ponesto. Znam da kupim kilo dve gline i da pravim raznorazne tripove pa posle to ispecem.

Ali uglavnom ne radim sve to, nego slusam muziku, pricam sa dristvom, devojkama i tako.

Na speedu i ekserima, znam da pozovem neke drugove pa ih onda navarim namestim ih da sednu, i onda ja ustanem i izaberem neku knjigu koja je jako teska za citanje i razumevanje p onda citam i usput komentarisem njima sta je pisac hteo da kaze...i tako citam im dok se ne smore :)

Imao tu jos puno toga.

Ako se pod kreativni rad podrazumeva msturbacija :)))

pozdrav![/quote]
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
Brate... izvini ali mislim da si pogresio topic.. ovde kao sto u naslovu pise... tema je duhovna strana marihuane (kanabisa)... a mogla bi se ukljuciti tu i duhovna strana psihodelicnih pecuraka i drugih prirodnih supstanci... zato molim da sve price o hemikalijama, trodonima, heroinu i glupostima ostavis sa strane.. ako vec to ne koristis, zasto bi trosio reci spominjuci tako nesto? drugo... dajes losu poruku posetiocima, kao i svima onima koji traze argumente protiv legalizacije...

da razjasnimo... TRODONI out... EKSERI out... mozes pricati o kreativnosti uopste.. nevezano za kanabis, ali ne znaci da treba spominjati ista od ovih sranja...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Dzoni konstatacija je na mestu.Mada robot je samo odgovorio na pitanja ali topic je pogresan svakako.A i trodon,ekseri i sl. su stvarno bezveze.

Edit: !nije dzoni nego irie!
sorry dzoni,sorry irie
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
@irie
Brate slobodno brisi post, nemoj se ustrucavati...ja sam samo odgovorio.
Brisi i zavrsena prica..

dochekacu ja tebe u mojem forumu gde sam moderator ;)

peace