Kreativnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
nije bas lako ostavit vutru ako pusis dosta i ako ne pusis sam, nego sa super ekipom...
ja sam sad morala prestat pusit, neznam do kad zbog nekih sranja doma i grubo je.. ekipa je skroz sjebana itd... ehh...

bas to sta si rekla username:''Tesko je ostati na povremenom pusenju ako je imas u izobilju i ako ti je takvo drustvo. za mene nema granica. a sto se tice osobnosti, nije u tome problem, ali je problem u tome sto bi se trebala maknuti od svog drustva a to ni slucajno ne mogu i necu. ''

ali mene ne brine to da nesto bolje propustam... :D



a da se vratimo na temu-kreativnost...
znala sam se nekad uhvatit crtanja ili pisanja... jako zanimljivo...
predobro mi je kad nisam napusena gledat to sta sam radila kad sam bila napusena....
 
05.10.2006
0
2
0
ja kada se napusim ako imam volje sjesti za komp dosta puta se poigram s fireworksom (za crtanje) pa crtam, editiram, ureðujem slike ali vecinom nakon sto zavrsim ne sacuvam jer mi se ne sviða :) neke ostavim
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Bila sam jako kreativna pa sam odlutala s teme :lol:
Najkreativnije sto sam napravila pod utjecajem je tigar preko cijelog zida moje sobe.. nacrtala sam ga u roku par dana i sad mi nitko ne vjeruje da sam to ja napravila. Odlicno izgleda i nevjerojatna je cinjenica da trava otvara takve mogucnosti u covjeku!
:eek:
 
21.11.2006
9
0
1
Sori ljudi,nisam stigao proèitati sve o tome što ste pisali na ovu temu.kada se napušim,totalno odlijepim,cerekam se i tako,i nisam baš u stanju nešto napraviti,jedino malo kasnije kad me pusti.par puta sam doduše svirao gitaru i izmišljao rijeèi,zajebancija,rima i to,što je trajalo nekih desetak minuta.ali par dana nakon toga obavezno nešto napišem,izmislim.
 
21.11.2006
15
1
0
nEmOgU sVe Da cHitAm, ALi ImA zAnImlJivIh poStOvA....nArAnO dA wEEd poDsticHe nA kReaTivNosT zAtO gA i koRiStImO jEr nAm oBeZbJedJUjE kReaTivNo mAsHTanjA, A BasH zbOg tOgA sHto Je tO mAshTaNje niSHTa oD TogA nE ReaLizuJeMoO
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
pa po onom ispade da sam dostigao ono ka cemu tezim......

ne verujem ja nesto u te po meni "gluposti"
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
pa naravno da su gluposti i naravno da im nije za vjerovati... Ko ce znat bolje od tebe tvoje crte licnosti? Eventualno neki psihic...
 
20.07.2011
5
0
0
31
Meni se desava da svaki put kada aktivno pocnem pusiti vutru da se na sve moguce nacine povezujem s prirodom , mnogo vremene provodim u prirodi. pored rijeke , ispod drveca , istrazujem u upoznajem majku prirodu u totalno drugacijem , dubljem smislu i to iskustvo mi se jako svidja. Budem mnogo emotivnija i otvorenija prema ljudima koji mi znace , sve blokade nestaju, apsolutno sve :). drugacije razmisljam o kosmosu i ljudima , o sebi , Bozanskome u nama, u svakom bicu .Jedno sa Bogom....http://cdn2.vutra.org/images/smilies/maryjane.gif
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Kreativnost je jedina komponenta inteligencije koja se može unaprijediti - istrenirati.
Dakle, što više gledamo, učimo, snalazimo se na kreativan način, to smo inteligentniji.

Tak da ljudi... Budite kreativni, a vutra tu pomaže ;)