Kreativnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
dread irie je napisao(la):
hehehehe... koji dzoni? ala se green napusio... :) kada ne vidi dobro slova... hehehhehee...

Da znas.Ma navarim se tako nekad bas k'o zmaj i onda kad ima puno novih post-ova ja ko manijak zurim da sto pre procitam i da napisem i ja nesto i onda...eto vidis ~~ bruka ::zidoglav ~)
 
15.05.2005
13
0
0
Spirit Dancer je napisao(la):
Da li vas marihuana podstice na kreativnost
bilo koje vrste ?

So true... vidis meni onda dolazi inspiracija za crtanje.....pogotovo uz neku muziku, ma savseno. uglavnom uvijek ispadnu neki geometrijeski oblici, trokuti, kocke, i sve nest sareno....ili nabacam par lyricsa na papir i kasnije nemogu vjerovat da sam tak nes napisala, tak dobro zvuchi ...
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
nema toga o cem ne pricam,o cem ne razmisljam,bilo je i jako interzivnih "izvantjelesnih"(na neki nacin) iskustava,a bude i odlicnih seksualnih iskustava(i sa rukom i zenom),i svakakih subverzantskih i saboterskih akcija.
a to sa samo pricanjem se najcesce dogadja kada se duva u nekoj sobici i to previse,pa se jednostavno zamre,zato preferiram duvanje vani,a preferiram u prirodi(nema drotova,a i priroda je divna sama po sebi).
a i najzabavnije bude podjebavanje drotova kad se nist nema,a i siguran si da ako neko duva u blizini
da ces ga spasit sa nenormalnim ponasanjem,jer nema krimovca koji ce prije doc do neke ekipice sto mirno sjedi ak vas par pokraj manicno skace i mase rukama.
sprintanje u masama i dodganje,bjezanje od drotova,
cesto uzivam i u masovnim paranojama(mozd ne i dok traju,al...),npr u zgradi nekog ogromnog hotela u koji smo se usuljali da bi na nekom 17om katu u penthouseu zapalili,vani oluja,kad odjednom pocmu razni zvukovi,pa kad vidimo auto od sekjuritija nekog,suljamo se suljamo i onda neki kreten od nas zakace neku ogromnu kolicini lima koja napravi buke kao da je bomba pala...-nije bas zdravo,al je u najmanju ruku zanimljivo.
samo se treba maksimalno oslobodit,te radit sta ti padne napamet,jer od svake ideje moze proizac vise neg dobra zajebancija,a i druge dobre stvari.
samo zapalit,te lutat okolo,zajebancija zajamcena,ak ne onda bar neki kvalitetan razgovor.

a sad zamislite da svaki drot dok patrolira okolo to radi na onom monociklu(sa jednim tockom) sa rotirkom na glavi,a kad nekog progoni onda upali rotirku i vice tinu-ninu-tinu-ninu i histericno vrti pedale.bilo je jos hrpu detaljica al se sad nesjecam,dodajte sami bilo sta zanimljivo.

par mjeseci poslje smo nest diskutirali o izvoru naseg postojanja,i dosli do tog da posto je sve oko nas tak poprilicno smjesno besmisleno,da je moguce da smo mi jednostavno teorija nekog viseg mnogo dugotrajnijeg bica te da mi postojimo dok se razvija ta teorija,te da svakoga trenutka mozemo isparit ako "visa bica" predju na drugu temu.
zakljucili smo da se neki drot posteno napatio ak je to istina.
usput mislim da ne bi trebali dopustit da vam duvanje postane monotono.
 
23.01.2005
47
1
0
46
kad smo veè kod drotova meni je najgore kad nešto sreðujem pa onda ono èekanje dok doðe i uvijek budem uglavnom napušen i onda zabrijem da èe naletit murija da im je možda diler nešto reko tek toliko da nekog ocinka i tako...jedino u takvim situacijama padam baš u bed u tih par minuta sve drugo je podnošljivo.

mislim da kad bi to veè jednom dekriminalizirali i kad bi nas prestali zajebavat zbog travice da bi i nama bio sasvim drugi feeling inaèe dosad s njima nisam imao sranja.
 
15.05.2005
13
0
0
Spirit Dancer je napisao(la):
Odlicno samo tako nastavi .. mozda si talentovana za arabeske


Irie

P.S.
Dobro Dosla


hhiihiihi..mozda :) pronadjoh danas par lyircsa koje saklepah kod bijah natripana :)) joj, kak volim ove aoriste :) neeego....sto no htjedoh reci? e da. Tak sam sama sebi super da je to anbilivbl
 
14.03.2005
16
0
0
38
Svima koji se drogiraju:
Droge su lose, ozbiljno.
Nikad nisam shvatao osobu koja se drogira, a niti me pretjerano interesuje jer fazon... svako radi od svog zivota sta on misli da valja, vecina na zalost ne misli al aj, nismo svi isti... Bob Marley bi rekao "Judge Not."

Sto se tice kreativnosti i slicno, pa hmm, neke stvari koje inache ne primjetim, primjecujem .. zvukove i tako dalje, i onda razmisljam malo dublje o tome.

Tipa, jedno staro drvo kod nas u parku ovde, koje je staro preko 150 godina..
Nekidan sam se napusio u parku i razmisljao o tome, a kad skontas i jeste fascinantno, to drvo je bilo tu prisutno genaracijama, moj otac je sjedeo kraj tog drveta, sad ja sjedim... mozda i moje djete bude.. i pricalo price sa dobrim drustvom uz joint.

Takodje je interesantna cinjenica kako ljudi uzimaju sve zdravo za gotovo ... a to tek mozes da primjetis kad si high, zvuk lisca na drvetu starom 150 godina, sove, cvrci, priroda koju unistavamo svakim danom sve vise i vise, da bi nama bilo 'bolje'.. pocinjes da ih dozivljavas na drugi nacin, bar ja u svakom slucaju.

::uladu
 
15.05.2005
13
0
0
littleboy je napisao(la):
Svima koji se drogiraju:
Droge su lose, ozbiljno.

Jooj. Sad me podjsetishe na moju profku iz engleskog nakon sta sam se u skolskoj zadaci raspisala o
djeci koja zive u sumi sa narancastim drvecem, ljubicastom maglom i zelenim snijegom ::histerija
Hm da. Kemijske droge su sraaaaaaanje.
Kome to treba.
Da ti se mozak na kraju pretvori u smrkalj.

littleboy je napisao(la):
Sto se tice kreativnosti i slicno, pa hmm, neke stvari koje inache ne primjetim, primjecujem .. zvukove i tako dalje, i onda razmisljam malo dublje o tome.

da. da vutra pretvara inace normalnu osobu u filozofa smo vec zakljucili.
 
24.04.2005
11
0
0
39
He brathe Å¡ta lupa u ovim ljetnim danima u glavu
take mew iluzije love i "pararelni" svijetovi
da ostajem bez vode u tijelu ::gulp
hehe .ma nije bitno to je ovako i onako stvar
prošlosti..evo ja odoh u buduænost
hehe...
 
30.07.2005
1
0
0
Prvo bih se izvinila korisnici Lusy from the sky, prvo sam se registrovala pa tek onda citala forum. Ali sredicemo!
Moram vam reci da sam razocarana, pa ovo je smesno. Mi kao korisnici marihuane, a da bi nju priblizili strejt ljudima nesmemo biti ovako neozbiljni..."Ja kad se naduvam razmisljam o zivotu, nesto i zapisem ...bla,bla,bla To je dosadno. Sasvim je izvesno da su se svi veliki umetnici gudrali necim, da su razlicite gudre pratile razvoj covecanstva i njih ce uvek biti tamo gde su ljudi, u bilo kom vremenu, na bilo kom mestu.
Sto se tice vutre i kreativnosti njihova veza je neraskidiva, cak se moze reci da su u kauzalnom odnosu.
Zasto? Zato sto vutra deluje smirujuce i opustajuce, pa ti vise nije bitno da li dobro izgledas, da li imas kes... vec duboko osluskujes sebe, dopustas slikama koje su u tvojoj glavi da se jasno pojave i odraze, a to bogatstvo koje lezi u svakom od nas treba da te motivise da doprineses ovom svetu i ostvaris sebe kao autenticno i jedinstveno bice.
Mozda malo kenjam, ali sto vise udjemo u svoj unutrasnji prostor, to su manje sanse da postanemo roboti sa istim sistemima vrednosti, sa istim stilom zivota za golu egzistenciju.


VATRENI POBORNIK MARIHUANE
I BOGATSTVA U NAMA SAMIMA
~)
 
Z

Zelena Akcija Zagreba

Guest
Ali je dobar post. Ja kad se napušim doalzim do zakljuèaka i ideja do kojih ne bih nikada mogao doæi èist. Nikada. Najdraži primjer mi je "kako uništiti svemir", a ide ovako:
Prvo napravimo malog nanorobota (velikoga kao neka veeelika molekula) koji je toliko mali da svojim "rukicama" može èupati atome iz molekula i slagati ih kako hoæe. (O nanorobotici ima puno za èitati svuda po netu.) I onda mi tom našem nanorobotiæu napišemo program u kojem piše samo "Napravi još jednog istok kao i ti". Onda æe on napraviti još jednog u recimo 5 minuta, pa æe njih dvojica napraviti još dvojicu u još 5 minuta, pa æe ih za par sati biti milion, pa æe za još par sati cijeli planet, sve biljke, sva biæa, svu atmosferu, svaki jebeni atomèiæ sklopiti u još nanorobotiæa... onda Zemlja više neæe imati tvrdu koru, pa æe to jato nanorobota koji su prije bili Zemlja gravitacija Mjeseca i Sunca razvuæi, a kada samo jedan mališa sleti na Mjesec, za par sati je i on gotov itd. itd...
Uglavnom, takve stvari mi padaju na pamet kada sam napušen. Apstraktne. 8)