krema od marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.01.2012
2
1
0
33
pozdrav svima!

imam jedno pitanje pa ako netko može pomoći...ugl, prijateljica ima psorijazu, pa me zanima dali bi joj pomogla krema od marihuane, ili se to moze tretirati i sa uljem? za ulje sam nasao recept, dali mozda netko ima i za kremu?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dovla60

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
psorijaza je bolest koze, kad otpada, mjenja boju i na fleke bude sve, jako zaje**na bolest. ali ne vjerujem da se moze vutra pomoc u vezi toga. ako sam u krivu neka me netko ispravi, ali ja ti prepourcujem da potrazis jos malo na internetu za kreme bazirane na prirodnoj bazi i naci ces nesto sigurno sta pomaze :) sretno i
peace out :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
ganjapower11 je napisao(la):
pozdrav svima!

imam jedno pitanje pa ako netko može pomoći...ugl, prijateljica ima psorijazu, pa me zanima dali bi joj pomogla krema od marihuane, ili se to moze tretirati i sa uljem? za ulje sam nasao recept, dali mozda netko ima i za kremu?

u neku što prirodniju kremu na 100 mL kreme (imam i kremu i s maslinovim uljem sam pomiješao za sunčanje;)), stavi 1 mL hemp oila i to je to:banana:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
mazar je napisao(la):
u neku što prirodniju kremu na 100 mL kreme (imam i kremu i s maslinovim uljem sam pomiješao za sunčanje;)), stavi 1 mL hemp oila i to je to:banana:
jeste mazar je radio neke eksperimente i napravio kremu koja je djelovala
znaci na pravome mjestu si
 
30.01.2012
13
0
1
56
sam imam seboreični dermatitis, kao i psoriaza i kod ove bolesti vidljivi simptomi su posljedica nečeg drugog kad se izliječi primarna bolest (psiha, autoimuni uzrok, poremečej rada lojnih žlijezda itd) dakle treba liječiti primarni uzrok bolesti, vidljivi simptomi bolesti sami će se povući