Krenulo je polako ali imam par pitanja!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Dakle nabavio sam pozamašnu vrpicu sjemenki Lemon skunka,The church i Diesel ryder i planiram ih sve odradit vani,kupio sam velike kante preko 15 litara,kupio mnogo zemlje biokompovita,plantelle s perlitom i neke brill koja mi se čini jako vlaknasta i fina i kupio sam još nešto pošto nema glinenih kuglica nigdje kupio sam tercomposti lapillo vulcanico i sad me zanima pošto je to neko vulkansko kamenje neutralnog ph,piše da apsorbira 20 posto vode,da pojačava rast korjenja i prozračuje i porozuje tlo,jel ima netko iskustva sa time jer mi je prvi put da to kupujem i nebi da mi sjebe biljke,frajer u apoteci me sjebo i prodo mi zemlju bez perlita,idiot jebeni kažem mu zemlju s perlitom i on glupan umjesto zemlju za razmnožavanje i sadnice on meni da standardnu a ja nisamni gledo,šta mislite o tom kamenju i kolko posto da ga stavljam sa zemljom ili da mrvim stiropor i sranja???
 
21.11.2007
19
0
1
4herbs

odakle si narucivao sjemenke lemon skunka?i dal si imao kakvih problema?jer i ja mislim narucit lemon skunk pa me zanima malo.......javi na mail......a sta se tice odg pricekaj ove malo iskusnije.....:)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Runi stiropor ,ako nema perlita,jebiga vidit ces nakon nekoliko zalivanja zemlja se stvrdne ,bude ko kora...stavi neće škodit...
A sa zemljom nemoš previše fulat, humus i supstrat za cvijeće mješat i do jaja...ovo sve ostalo što dodaješ ,perlit,pjesak,stiropor moze samo dobro doć... :)

Ja sam sa Glisterom (od kalifornskijskih glisti) mješao humus,iako je ta smjesa onda kao malo slabija ,nisam se zamarao sa time ,jer svaka od njih ima oko 30l zemlje...tako da ono,kako bude bude...zasada su prelijepe!

Samo kreći u akciju ,ima posla preko glave sa time...planiraj sve i stealth mode uključi !! :)
sretno!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Necu ti odgovarat na mail.imo sam problema s lemonom,ne raste baš najbolje,jedan je puno kasnio za drugim i njega sam uništio nenamjerno,drugi je nekako krenuo ali je jako nizak i razgranat,nesviđa mi se baš formacija takvih biljaka,izlgleda ko patuljak makar je u dobroj zemlji i s dobrim ph,lemon skunk je greenhouseov samo da ti kažem pa ono,sjemenke koje sam dobio su nekako blijede ali nikle su mi bez problema,prvo sam stavio 2 koamada i obadva su nikla u roku jednog dana,i da feminiziran je nije dao nikakve znakove hermića
evo slika: http://img25.imageshack.us/gal.php?g=fotografija0148.jpg
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
i da ljudi nemojte nikad kupovat supstrat za cvijeće biokompovit,smeče nad smečima stavili su toliko gline da dobiješ jednostavno blato,nemože provuć makar šta ubacio u supstrat,jebeno smeče