Kriglanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Cisto me zanima, kako vam se svidja Kriglanje (ispijanje piva iz krigle), Dakel u subotu sam s kolegama Kriglako cijlu noc, a i danas me jos bole ruke moram priznat da je poprilicno zahtjevno bavljenje ovim sportom... Bavi li se jos netko ovime, u slobodno vrijeme...

PS ispricavam se moderatorima, ako sam fulo temu, al nekako mi se ovdje najbolje uklapa...
Hvala...
 

3kokosa2

Aktivan Član
02.06.2007
69
4
8
38
bwhah, prvo sam mislio da će topic bit o kuglanju :icon_mrgreen:, al i ovaj sport volim prakticirat, ne samo kao sudionik nego i kao navijač

:drink:

najjače je na ljeto, fino se zavališ sa prijateljima i kriglate par sati pa onda nakon toga još jedan sport koji bih nazvao "žderaniranje" pa onda opet kriglanje i na kraju (meni osobno najdraži sport) "spavanje"-iranje

:thankyou:
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
31
kriglanje....aaa.....hehe....ma meni najjace kad nesto radim i onda piva legne.....eheheh, onak po ljetu uznojen, prljav.....pivaaaa^^
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
a ako ne volim da ispijam pivo iz krigle, dakle kriglanje odpada, kako da nazovemo ispijanje piva iz boce? Bocanje?
u mom slucaju krigla je veca od mene same tako da se drzim boce :p a u maloj casi moram da doljevam stalno pa tripujem da brzo pijem...heheh steta piva :D

pa ako je vas odgovor pozitivan, onda volim da Bocam :drink:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Meni je najgore kad mi pivu od 3 deci donese u onoj maloj pony krigli. Uf. Piva iz one debele lijepe case na stalku = pre gušt.

Pol litre pive pak mi je bolje pit iz krigle nego iz neke retardirane case od pola litre.

I da, cura sa kriglom -> uzas.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Cheers mate. :icon_lol:
oktoberfest.jpg
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
eee vidis...moja draga sestra je meni kupila upravo ovakvu kriglu od 1 lit. kada je bila u njemackoj na izletu :))) jos je nisam krstila... bojim se da mi pivo ne ishlapi, da se ne stopli, morala bi to jako brzo piti da ne propadne....:)))

inace imam svoju casu pivsku... vrlo tanko staklo, zlatni rub, 3 dcl. na nogicu..rekli bi casa za vino ali jok...dragii otac donio iz nekog puba...tj boljereci "posudio" iz puba nekog za svoju malu u hrvatskoj ...hahah... dragi tata :)


 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
joj pa i ja volim kriglanje
evo i koji dokaz

jebiga neke su slikice malo mutne vjerovatno zbog stanja onoga koji ih je slikao :)


i da da krigle su od jedne litre :)