LED Kriticna domacica i automatski kolačić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Dobio sam uput da sutra ostanem u bolnici na F odeljenju pa sam bio primoran da uberem sve. Možda sam poranio za automatski Kolačić nekoliko dana, ali Kritična je taman na vreme IMG_20220117_202916.jpg IMG_20220117_194000.jpg IMG_20220117_190833.jpg
Ovo će da ostane mojoj ženi da mi osuši, nadam se da neće da joj se ubuđa.
Videću sutra kad tačno ostajem i koliko, pa ću da pauziram malo. Pozdrav, javiću vam koliko sam izvukao
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Žena mi prošvercovala malo vutre,dva dana sam pušio Kolačić i sasvim pristojan rad ima,masnoće ima,a miris tek :rofl: :joint2:,ne znam samo kako me nisu izvalili. Pušim na prozoru ,a ko za inat vetar ubacuje dim umesto da ga liferuje van :let:. Danas mi donela Kritičnu koja samo manje miriše tj lepše miriše,a manje smrdi više je citrucna ,ali rad totalno drugačiji,ipak je foto i obrana u minut do 12. E sad nemam favorita,kad izađem izmešaću ih čisto radi zezanja :banana_rasta:. Kritična je indika,a Kolačić sativa,foto i autos ,ali su ko Nadal i Federer,oba dobra,al ni jedan ko Nole :respect:.
Pozdrav sa F odeljenja u smanjenom broju zbog Covida ,ali je i dalje ludilo ::listomahanje::. Ustvari kako kome i kako kad... Ajd pa tako,taman kad izađem biće izkjurana.
Stigla merka ,sve ukupno 80g,ostalo još 60ak. Kad izadjem biće pravog smoke reporta.
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Vutra se presušila i nestaje brzinom svetlosti :banana_rasta: :banana_rasta: :banana_rasta: :rofl: .
Kritična je ukusnija,cirusna,slatkasta, ali udarac joj fali malo jači. Prelepa nabijenost cvetova,masnoća bije u crveno....
Kolačić je pravi Hi efekat koji lično volim i zato i sadim AK,ko želi može nastaviti da m,e prati u drugom dnevniku 2xAK240. Udarac ima,ukus malo prejak,tj diesel,što bi rekli bije ko milicija :djede:. Kasnije odoh po maslac da se počastim jednom dugačkom vožnjicom ::listomahanje::
Vidimo se