Kritika domaceg rock'n'rolla

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ima čak i neku poantu čovjek ali mi je to na suviše sirov način razradio ovako mi se ni ne čini kao komična kritika nego kao prosipanje stereotipa i gadno mi je.

He čak ovo sve što je izkritiziro kontam si da uglavnom i nije rnr nego rock, ali dobro to se često mješa.
Inače nisam baš ljubitelj takve glazbe
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
ma ima...al je rijetkost
sva sreća da imam last.fm pa sam otkrio ova dva hrvatska benda:
tigrova mast-link
seven that spells-link

i let 3 mi je isto predobar osim pjesama poput profesor jakov i nekih s novog albuma koje su i ostavile kriv dojam na mene pa sam ih dugo izbjegavao.
ali kad sam nadimljen čuo lunu ciquina,elefante eletrica,oči,radio isus,artemida...
skužio sam kolko su zapravo dobri.
imaju mi full živu pozadinu u glazbi...neznam kako bi to točno opisao, možda kao
komičnu mistiku.
ugl to bogatstvo pozadine(a za to se full trebam koncentrirat da čujem)
mi je glavni kriterij dal je nešto dobro il ne.
osim ova tri benda nemogu se sjetit ni jednog dobrog :D...ae preporučite neš.

što se kritike tiče...previše je isforsirana, tako da nisam mogao ni do kraja pročitat.
ali čini mi se da spominje samo neke meinstreem rokere pa ne kužim šta se tip uopće buni kad to nikad i nije bilo nit će bit plodno tlo za umjetnost.
ako očeš neš zanimljivo moraš dobro prokopat po netu :D
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
U pravu si Shamane, moja greska, ovo je cisti rock, nesto sam se bila zamislila i napisala r'n'r :icon_lol:
I takoder, ni ja nisam ljubitelj takve vrste muzike, prolaze mozda sve ukupno dvije ili tri pjesme
 
05.03.2009
38
5
8
35
a neznam.. iskreno meni je to tako... bolje blj ... ono svatko ima svoje... nek tako i ostane... ja sam tipa tko voli nek izvoli...