Kritike, pohvale, prijedlozi!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
opa vidi ovo radijo se slusa bravo decki ...ovoga nije bilo kolega u moje vrijeme sve pohvale za samu ideju..do slusanja jos malo da vas prozvacem pa da vidimo kakvi ste
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Najvece pohvale Smokiju.....


On kad pušta muziku koda uzme moje foldere iz kompa i pusti ih, onda koda slušam svoju muziku... Već par puta tako....


:thumb:
 
15.12.2010
7
0
0
30
e ovak, ak moze pomoc?
Kad pokusam pokrenut radio u vlc-u izbaci mi prozor http authentication i trazi me username i pass.
ukratko:
sta da radim???
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
To bi značilo da nitko ne pušta muziku, pa te trazi da se ulogiraš i pustiš mjuzu....


Možeš slušat tek kad netko pušta....
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
pohvale za Tropica i Vutra radio ovo sa nagradnom igrom,do jaja.lijepo je trcati gol po travi koja je to inspiracija ili je to haiku ono dodi mala nema veze pricat cemo nije vazno.samo tako nastavite.pozdrav

---------- Post added at 16:21 ---------- Previous post was at 16:03 ----------

nije zena to je :vb_devil:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Slušajući sinoćnju 'emisiju' uživo na Vutra radiju,iskreno rečeno...prevrnio mi se stomak.E sad...kome pasalo,kome štimalo,....ja ću biti iskren,meni nije.

Osobno izbjegavam psovanje,vrijeđanje,omalovažavanje,isticanje,.....znači;kuja(žensko biće),''p*čka'',napušen sam,j*bem ti boga,......
Gostovanje u eteru koje kakvih osoba, ne provjerenih od ljudi koji su ne ovom forumu malo duže.....(odnosi se na uključenje nekog ženskiog glasa sinoć,tj...''neke kuje'' kojoj su eto vidili ''p*čku'' pa je za to zaslužila gostovanje u emisiji)
Sada se pitam,postoji li kodeks ponašanja na ovakvom radiju,ili je baš sve dozvoljeno?
Možda negdje neko društvo sluša Vutra radio radi dobre glazbe,radi osjećaja pripadnosti određenoj skupini ljudi.....a šta čuje;prostačenje u eter i baljezganja:clap:
Ovo sve da je slušao tužitelj koji te tuži za uzgoj 1 stabljike marihuane,imao bi savršenu potvrdu da smo pripadnici kriminalnog miljea,a jesmo li mi to?.Ja nisam niti riječju niti djelom !!!
Naravno,ovaj tekst se ne odnosi na svaku izgovorenu riječ u sinoćnjem javljanju uživo.
Ugodan dan svim slušateljima Vutra radija želim:icon_lol: