Kritike, pohvale, prijedlozi!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
@VenloNL BRUTALAAAAA slika hahah, ja ne vjerujem king :respect:



Moram pohvalit sinoć što se puštalo u vrijeme vidra 2-3. Jako jako dobre stvar i ovo što je upravo upravo pegla "Dj Krush-zen-03-danger of love (feuturing Zap Mama)" . baš mi je sjela :rasta1:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Kako slušati radio na novom forumu... jednostavno.
Klikom na LINK,otvorite radio u nekom od playera.
Dok se ne sredi ovaj novi ... eto mogućnosti.

Global_Marijuana_March_animated.gif

♫ Slušate Vutra Radio: VUTRA HIGHEST
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Sad bas probao da upalim radio live al nece nesto program da radi tj virtual dj , javlja nesto soundcard ovo ono a sve mi radi normalno . Sad skidam neki drugi pa probam da ga nastimam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nisam ni probao iskreno,jer nemam ni SAM trenutno na kompu,a ni podatke za spajanje jer su mi bili među porukama,koje su izbrisane prelaskom na novi forum...ali možeš mi slobodno ponovno poslati na pm,ja ću instalirati SAM i idemo. ;) jel mi ostao onaj stari termin ili ima još koji?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ako neko zeli da napravi emisiju neka snimi i posalje pa je uglavimo da se vrti na radiju. Moze biti anonimna kako god. Aktuelno je bilo svakako pregled grow sekcije tako da vidim da bi to moglo zazivit prije svega. Vidra sumnjam da ce se opet emitovat. Nazalost :(
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Radio postavljen sa desne strane i imamo cjeli dan slusanost od 15 do 40 slusalaca u svakom momentu. Nadamo se nekim emisijama da popune prazninu. Sta mislite za audio grow dnevnik :) Ne znam jel to malo previse mada glas se moze promjeniti pa nasnimiti tako :) Ali bilo bi cool da svako isprica u 5-10 minuta sta planira uradit za novi grow. Mozda neke nove zelje i metode ispricati umjesto napisati. To cemo vrtit na radiju....misljenja?


Molim vas neke ideje da napunimo radio emisijama koje se mogu vrtit same. Ne mora biti live. Mora biti zanimljivo naravno :)

Takodje imamo i live sekciju ako je neko zainteresovan da se oproba uzivo na radiju!


Edit: probili smo maxim danas 50 slusalaca znaci da bi bilo vise da nije tog ogranicenja
 
Poslednja izmena: