Kritike, pohvale, prijedlozi!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Sve pohvale,naravno....svaka čast na pokretanju vutra radija:thumb:i naravno jedan veliki :respect:tebi kao idejnom začetniku ove zaživjele ideje.
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
ovo je do jaja sta ste napravili,kritike ne smiju postojat.. Respect..
Jedva cekam slusat napusene voditelje :D
I bog slusa vutra radio!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Sve što imam za reći:

Chuck_Norris_Approved.png


:)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Sad sam prvi put uspeo da pustim Vutra radio i naletim na moje omiljeno-BLUES!I to ne bilo kakav,nego kvalitetan,pravi!Svaka cast! DJ Mesk bravo!!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Tropico, stavi u tutorijal ovo:

Ispod gumba za automix, ima gumb "Playlist Management", pa u njemu pod "Automix type" stavite "Fade (remove silence)"... jer ovako na "Smart" prekida dobar dio pjesme i to loše zvuči...

:)
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Ajde ljudi,ko je Dj neka makar sat vremena svira samo njegove pjesme,jer danas je covjeku rođendan :)
Bob Marley RIP!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Poz ekipa.Eto u želji da malo pokušam unaprijediti program radija,nudim vam prijedlog.Dakle voljan sam uložiti vrijeme i trud za stvaranje jedne kvalitetne emisije koja bi išla jednom tijedno u udarnom terminu,npr emisija bi se bavila obradom raznih tema većinom po želji slušatelja ali nije uvijet.Ja sam to ovako nekako zamislio,npr Bob Marley,emisija na temu njega znaći događaji i ćinjenice pa i dojmovi+karijera i takve stvari njegovog života,koje bi ja prikupio o njemu i sve posložio u neku kvalitetnu emisiju u sklopu koje bi i njegovu glazbu puštao i uz svirku rezimirao njegov život.
To s Marley-em je samo jedna od mogućih tema emisije,ja bi osobno volio napraviti rezime Vutra sajta od ideje pa do realizacije projekta,dojmova kroz godine pa do onoga što je vutra sajt danas npr.Naravno teme netrebaju biti vezane iskljućivo za vutru,marijanu,glazbu itd.
U biti teme i mogućnosti jedne takve emisije su beskonaćne,svaki tjedan neka nova tema.
Potrudio bi se da emisija bude na nekakvom nivou (a opet opuštena) a ne samo brbljanje u mikrofon,naravno sve bi bilo u okvirima vutra pravilnika.Kao što sam rekao spreman sam uložiti i trud i vrijeme u takvo nešto ako zaživi.
Odluka je na Adminima i Tropicu (valjda)....eto to je to.
Zašto se želim zaj.... s tim?Zato što volim vutra org sajt i vutra radijo eto zato :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pa da, evo primjerice otvoriš svoju temu koja ce se zvati "Bladeov kutak" (samo primejr) a ujedno tako će ti se zvati i emisija koju ces emitirati u recimo 20:00. O cemu bi se tu tribalo pricati o cemu ces ti pricati i ostale stvari sve u tu temu...razradi plan kako i sta pa mi se javi! ja sma isto u tako jednom slicnom projektu! ;)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Upravo to je ideja Tropico ! Ustvari sve se svodi na to da bi ja kroz dane skupio informacje o određenoj temi i to sve pokušao spojiti u emisiju u sklopu koje bi pušta i muziku recimo prikladnu za odabranu temu,znaći nekakv mix glazbe i emisije.U poćetku bi to bilo to kasnije možda to preraste i u nešto više...ma kao što sam rekao bezbroj mogućnosti...svaranje top liste vutra radija itd imam punu glavu ideja takvih.
Eto ukoliko se Admini slože napravio bi emisiju o vutra sajtu (za što bi mi bila potrebna njihova mala pomoć)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
105
Moze neki malo bolji dnb se cuti tu i tamo? Ovako mi se nekako cini da prevladavaju neke kao lakse stvari. A ja pusim sativu mrtvu pa me vuce na slavlje.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Blade u vezi emisije, moze se i napravit da otvoris temu npr u subotu (uzmimo u obzir da je emisija petkom) i do petka se glasa za neku temu, znaci kao o cemu bi mogli napravit emisiju.....


Nesto da se privuce ljude, ne sad neke zajebancije i pošalice, nego ozbiljnije teme, neznam, medicina, opca kultura, putovanja, glazba, film, vo no, ima toga masu.... nadam se da me kuzite... :)

:thumb: za ideju