Kriza

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Mislim fakat je kriza,evo od prije nove godine do evo danas...FUCKING nema nigdje.
poludit,sanjam po noci vrhove masne...

Zasto se vutra tako tesko moze nabaviti?

Zadnje sto sam pusio je bila tako losa trava,uzas...
dobio sam hrpu prasine,obicne prpetine za 100kn.

a da nepricam da sam nazvao sve ljude koje znam,okrenuo sam toliko brojeva da ni sam neznam sta da radim!

Osao bi u drugi grad, samo da se nesto uspije sredit.
Odkad je nema,ko da je nestao ritual svake veceri,ekipa se nadje upusimo se svi i smijemo ko djeca.

I onda dodjem ovdje ,gledam te galerije sa slikama sa pre pre jebenim vrhovima ,i mislim se ufff da mi sad bar moze kroz cd rom izaci ...mmm...
Mislim zalosno je kad na svoj rodjendan nemozes dobiti ono sto najvise volis... TRAVU!
Da ,napunim faking 20 god i nemogu zapalit joint u to
ime ...jebem ti drzavu i kazneni zakon i sve sto mi brani da zapalim pljugu...tako sam trenutno pissed off da vam nemogu opisat...cijeli dan sjedim u stanu ,vrtim brojeve,provjeravam,cekam i opet nista.

a samo da mi je jedna frulica ,
za rockas,
onak samo za mene!! :oops:
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
E to je bas sranje, ko kad ortak i ja se vozimo po gradu, imamo kesa, imamo sve sto treba a vutre nema...
Jako los osecaj, jbg.
Srecan ti rodjendan svakako!
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
eo spasio se ja...
isao u drugi grad po ganju...i rijesio!!

weeeeeeeeeeee

ipak rockas nije propao!

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Bacio si svih u bedaru kad su ti post procitali, tako tragicno si to srocio, mi te zalimo, a ti tamo navaren, smijes se, jabavas... nebi ni pozvao :lol:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
A ne znam u kunama ali rekli samo vec da pisemo u Eurima jer ce svima biti lakse...

600 dinara oko 7,5 Eura
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
frendu znam kako je..prije pola godine[malo više] smo imali toliko da smo je bacali u kanal jer nismo mogli više ni dimiti ni ništa,uopæe nije bilo pitanje jel imaš nego je pitanje bilo koliko imaš :)

a sada...nemogu,nisam pušio veæ 1 mjesec jer uopæe nemogu nabaviti,a ono što se prodaje je veliko smeæe koje me nakon 5 fruli ništa ni neosjetim....smeæe...

neznam ni ja...možda brate što je zima pa nema joje...ja uvijek sam pretrpan žižom u ljeto a zima ništa...
a preživjeti æu....sva sreæa pa NEstvara osisnost :)

što je fora ove godine se poèeo skunk širiti dosta jako na prodaju.....prije 1 godinu ga je bilo nemoguæe kod nas nabviti..sada se poèinje normalno širiti :)
 
18.10.2006
39
1
0
33
a pre 5 godina nisi mogao naci nigde siptara jer je domaje bilo gde oces a sad je obrnuto ljudi se samo truju siptarom....
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Vazno je da dopa ne fali a za vuju nema veze ionako ne stvara zavisnost. Izgleda da niko nece s'tim da se bakce mala kinta, kabasto a robija ista.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Zalosno al istinito, zato se svi uhvatite uzgoja za sebe... Mozda bi bilo bolje da ne sirimo glas kako ne stvara ovisnost... nek dileri misle da "navlace" raju... pa da vidis kako ce imat...
 
15.08.2006
0
0
0
ma ljudi ja bi uzgajal vec ko lud, ali manji vuraz je sa menom u sobi starci u drugoj!!!! jednostavno, stan mi nije mjesto za uzgajanje,a da vani negde uzgajam sam preparanoichan!!! tak da sam osudjen na milost i nemilost dilera odvratnih!!!! a nisam pusil vec od nove godine!!! :(
upooooomoooochhchchchc
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Eddie je napisao(la):
Vazno je da dopa ne fali a za vuju nema veze ionako ne stvara zavisnost. Izgleda da niko nece s'tim da se bakce mala kinta, kabasto a robija ista.

ma idi bre... kakav dop kakva sranja...da se deli dzabe-neka hvala!