Kriza

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
da vas izvjestim, u istocnoj slavoniji je nastala kriza, dobru vutru je tesko nac kaze mi prijatelj da ce stic sredinom mjeseca... sta se mogolo desit, prevelika potraznja:) premalo se proizvodi, nije dobra godina, sta bi mogao bit razlog??? bar ovdje kod nas se desilo par puta ''kriza'' pa se po 2,3 tjedna jako tesko nalazi...
Imate li vi u svojim krajevima takvih problema???
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
skužio sam to.
a za razloge neznam premda imam neke pretpostavke kao npr. murgadrot, murgadržava i inspektor trtoviæ odluèili stat na kraj kriminalu i drogi.
niko više nije siguran...pa se kao nema,a murija toleriše one koji se sakrivaju i nakon što budu gotovi sa kriminalizacijom svih klinaca, ponekog sitnog dilera, onda kreæu na skrivene bezopasne osobe kao ja,i ak taj mjesec nemaju posla sa ovima prije mene onda sam i ja naježio
tako da se nema a onaj ko ima neæe imat dugo
zato ti ja govorim da o DUYP?!
 
10.08.2006
23
2
0
U Zagrebu je bila opaka susa ali sada opet pocinju stvari funkcionirati,jako je puno ljudi palo.Zbog cinjenice da se murja sada napokon probudila iz hibernacije radi pritisaka unije i javnosti.Sretno svima
i nadam se da ste snalazljivi.
P.S.Uzgoji pa nema suse 8)
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
xexe... Kod mene u gradu koliko hoces i sta hoces po raznim cenama... Ima vise vrsta holandskih hibrida i mnogo domaceg skunk-a a obicnoj vutri je mnogo pala cena (ko ce da pusi domacicu kada moze White widow, super scunk, orange bud...)...

Samo treba poznavati prave ljude...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Nemoj da me pogresno shvatis ali moju "domacicu" bi ti poturi kao hibrid pa bi zujao ti meni bar 3 sata i pitao ko je ugasi svetlo...

I ta "domacica" nije ovde od pre 300 godina .... "malo" se i ona ukrstala ...
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
xexe Gotivim ja domacicu... Cak mi vise prija od hybrida... Nije mi bilo prijatno kada sam ispusio sam spravu super scunk-a... Pa sada zapalim i povucem 3-4 serije(ne spanske).

Zaboravio sam da kazem da kad sam rekao domacica gore mislio sam na turcina, albanku i ostala sranja sumnjivog porekla. zajeb...

Ja sam se najvise ubio od dobro odgajene domacice...