krokodajls Chronic :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
evo ja sam nedavno završio borbu s ovim gusjenicama ili crvima, stagod da jesu, pa možda su se i tebi pojavile.


Ja sam se svojih rijesio metodom, pinceta u ruke i u lov, svaku biljku, svaki list lijepo pregledat gore dolje i lovit ih.
Ako prodrmaš malo biljku, cesto znaju i same past na pod.

Sretno i poslusaj Slo-eru, sve snage upotrijebi u sprecavanju nametnika.
 
19.10.2006
0
0
0
bebe :)
dakle danas je 20ti dan na 12/12




jedino mi je ovaj california orange bud malo cudan .... tj djeluje kao da bi mozda mogao biti hemic sta vi mislite ... iako nema nista samo dlacice ali cudno mi to nekako ...



inace se masti fino ovo gore :)
 
19.10.2006
0
0
0
pa danas kazu bebe :)


GLADNEEEEEEEEEEEE SMOOOOO DAJ NAM GNJOJIVA :) OCEMO MAGNEZIJA I ZELJEZA a i fosfora nam ubaci :)


i to ce dobit ....

malo sam bio stao sa gnjojenjem da ne pregnjojim ali eto sada vidim na jednoj ovo i sutra dobivaju porciju dve :)


a inace se ne smaraju previse bas im je lepo i zabavljaju se :) nema nametnika for now :) ali budno oko cikino ih prati ....


evo danasnje ... taman na zalasku sunca hhihihihi





:)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
lepo i sretno nadalje
chronic ima bas milde ukus i lep high

pusti to perje/lišče gore dok ti se napravi dobar cvetni nastavak..., tek onda kad budu cvetovi dobro razvijeni onda ga tamani kako bi svetlost doprijela do svih vrhova

koliko ti je naraslo u visinu
 
19.10.2006
0
0
0
daklem ehm visoke su 1.1 metar tacno ....

evo nagnjojio ih danas
i sada malo closeupova


i evo ga ovaj smrad od california orange buda ...

cudno mi nekako raste -... kao da je hemic ... al jednostavno neznam ... dali da ga secem ili ne nisam pametan
 
19.10.2006
0
0
0
evo ih ...
prihranjivanje zavrseno ...
no neki su se popravili lagano dok su drugi neki malkasto pozutili opet ... no vidit cemo daljnji razvoj pa vidit i po potrebi malo promjenit gnjojivo za 5-6 dana jer sam ih stvarno malo zagnjojio




evo i zutila



no sve u svemu ja zadovoljan ... za sada ... ako ima tko kakav prijedlog neka kaze :)
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
al su ti ljepa djeca, svaka cast :joint: :joint: bit ce duvanja...
ja jedva cekam kad cu zivit sama da mogu cijelu godinu sadit.....
 
19.10.2006
0
0
0
ziv ziv ....
ali eto nije bio lagan period :(
izgubila mi se torba na aerodromu u egiptu ... sa fotoaparom unutra .... tako da nemam sada cime slikat ali ewo gotovo je susi se ...bit ce update ovih danas kad sve finishiram