krokodajls Chronic :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.10.2006
0
0
0
za sada samo slike kada sve poslikam cu i nadopunit dalje ....

dakle 400w mh za sada kasneje idu pod 2x600W
prehrana hesi (od pocetka do kraja)

moj sobicak
malo o sobicku ... dakle standardne dimenzije manje sobice ....
nekih 3x3x3 metra cca zaboravio sam mjere ...
prozori prekrivni knaufom a iza toga jos jedan zid od knaufa na prozorskoj strani cisto radi infrared detekcije ....
ispuh vent od 550ccm/h u drvenoj kutiji radi smanjenja buke + carbon filter na vrhu ...
cijela konstrukcija je jedan L koji visi na koloturama te je pomican gore dole ... di su lampe a trafoti su improvizornoj polici ....
saksije su od 7 litara trenutno no 2 tjedna prije cvatnje nameravam ih u 15 ili 20 litarske stavit ...

1 tjedan pod 400W MH






datum = 04/04/07


evo slika zemlje koje sam koristio plus pesak + stiropor

 
19.10.2006
0
0
0
dakle 8/04/07
juce i danas sam im dao samo vodu obicnu posto su tek 6 dana u novoj zemlji pa cisto opreza radi umesto standard hesi sledecih par dana ide obicna voda ...




 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Zanimljive slike , tocno pokazuju po biljkama kako je intezitet svijetla slabiji na krajevima boksa.

usput jel bi nam htio reci koja je temp.boje na tvojoj mh sijalici,odnosno koji proizvođac i oznaka.
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
u je.... pa to je ozbiljna uzgajivačnica :icon_lol:

svaka čast!

jesi klonirao ili su feminizirane sjemenke u igri... ili pak ne?

koja sorta?

... ja sam stavio svoje na klijanje prije 3 dana... uskoro i ja počinjem sa dnevnikom :)
 
19.10.2006
0
0
0
pogldat cu pa cu javit moglo bi bit problema tj jer nemam kutiju a neda mi se remetit mrak ... ali znam da je od sylvanie .... sto se tice ovih na kraju to su drugi klonovi koje sam napravio u prvom tednu cvatnje pa malo kaskaju za ovim koji lepo izgledaju jer se nisu jos prebacili potpuno u vege mod ... a par njih verovatno ce i uginiti ...


@gens - sve su klonovi .... sorta chronic, a ovi mali krzljavi cal. Orange od nirvane

ljeto je na putu a po ljeti dobre vuve ni od korova pa tako da posto cu lunjat okolo tokom ljeta ovo bi trebalo biti dosta za do kraja ljeta ..... ako nesto ne s*****
 
19.10.2006
0
0
0
9/04/07



i dalje sve po planu upravo zalio vodom obicnom izmerio ph zemlje i vode posebno i ph stabilan ... okacio sam gore i slike vreca zemlje ...


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10.04.07
premestio manje u sredinu i vece stavio na krajeve




i zalio opet cistom vodom
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11.04.07
zaleo cistom vodom opet, nema naznaka problema




-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12.04.07
dakle danas vidimo pomak ovih prvih redova iako bi logicno bilo da ove u sredini pod lampo napreduju bole
tako da sam ih danas prva dva reda zaleo obicnom vodom a od treceg pa gore sa hesiem ali pola od normalne doze dakle voda pola pola hesi ....




takode danas idemo po h202 pa cemo sutra sa time zalet ...

UPDATE - Alo :) evo peroxid stigo


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13.04.07
dan vode i peroxida :)
photo update .



------ isti dan 12 sati posle

---

e sada primetio sam na jednom ili dvije biljcice malo kao da zute nije strasno ali vidit cemo sljedecih par dana kako se bude razvijalo sa vodom samo :)
evo slikice zaokruzio sam

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.04.07
rano ujutro .... tj odmah nakon ponoci ...
dakle danas je bila samo voda ..... lagano su kao obesile se tj listovi se obesili
evo slika ... dodao sam jos 600W hps pored 400W mh
temp je porasla sa 22 sa upalenim lampama na skoro 30 dakle sutra cu stavit ventilator i na usis zraka ...
danas je isla samo voda
evo slika





lampe




pozdrav
 
19.10.2006
0
0
0
neda mi da dodajem slike u gornji post pa evo ide u ovaj
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16.04.07



dakle .... vidimo napredak :) ljepo ide .... zalio hesi mjesavinom danas

pozdrav


UPDATE
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
evo saksije od 20Litara su instaliarne jucer
sada ide zalevanje vodom i privikavanje na svezih 14 litara zemlje :)
ove saksije su preeeogromne ali videt cemo kako se bude razvijalo
malo sam imo i problem sa temperaturom ali to smo resili pa se vide posljedice sada je temp

cito usporedbe malo

i evo prvi dan nakon nakon presadivanja



UPDATE
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22/04/2007







a ovo je cuttani cal. oran bud od starog growa :) bas ce bit lepi :)




i kesa perlita :)



23,04,07
evo jos malo picturesa danas je bio peroxid day :)





25,04,07
peroxidiranje proslo ok visina od 27-35 cm ...




i dalje se vide posljedice ali novi listici su zeleni zarko ..... i rastu dobro tako da nema razloga za strah .... :)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
jel ja to dobro vidim ili su ti to listovi nekrotični po rubovima ?
ovako izgledaju pogodne za budproduction koji bi trebao vjerujem početi :icon_lol:
 
19.10.2006
0
0
0
mali update nakon nekog vremena marsh i te pizdarije ....
vidimo napredak ali i postojece probleme ...
cooltube sam nabavio i montiro

cooltube


dakle zutilo na rubovima starijih listova ??? nije jako ali i dalje prisutno

malo closeup






igranje rezanja :)


zemlja mozda je ona problem ???



skrinja clonebox




;)
 
19.10.2006
0
0
0
Dakle ph zemlje uredan ...
vec dva dana samo voda i peroxid .... i jos 5 dana sljedi isto ... nema hesija do 12/12
klonove sam napravio skrinja box je u upotrebi vlaga 70% ....

evo slikica



soba pred 1 dan



danas




I EVO PROBLEMA NOVOG IMAMO GOSTE U SOBI :) ? zna li netko koji su ovo VANZEMALJCI ?????





i STA DA RADIM =? za sada samo pojeli 3 lista ... dakle ove na slikama ... danas malo poprsko biokillom ? pa cemo vidit ako je ubilo ako nije ? sta savjetujete ?
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Onaj prosli problem lici na nedostatak Magnezijuma... A za ovaj novi problem ne bih znao sta je.
 
19.10.2006
0
0
0
dakle evo 6ti dan peroxida .... :) situacija ... hmmm slicna kao i prije i dakle zuto lisce zuti i dalje lagano ali lagano .... a zeleno se zeleni ... sutra voda pa onda cemo prignjojit malo da vidimo ako idemo na bolje ili losije ... evo slikda danasnjih ...
dakle temp je oko 23 po noci a sa lampama 26-27
vlaga noc 60-70 dan 50-60 ....
ph uredan ....






 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
lepo, bas is se bacijo u uzgoj....

nametnika se rešavaj sto prije dok nisi usao u kasniju fazu cvetanja.