Kronova Bolest

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.06.2008
4
0
0
34
Vec duze vrijeme zivim s tom bolescu pa me zanima dal moze vutra bilo kako nastediti ili pogorsati bolest?
Do sada nisam nista primjecivao, ali zelim biti siguran da mi ne moze naskoditi.
Pa ako znate nesto o tome molim vas da odgovorite.
:cow_yellow:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Nisam stručan po tom pitanju, sjećam se samo da Michelle Rainey sa www.pot-tv.net ima kronovu bolest i da joj jedino vutra pomaže (tako bar ona kaže)

EDIT:

Evo ti jedan zgodan video ...

[YOUTUBE]85hd6JzP7LQ[/YOUTUBE]
 
24.06.2008
4
0
0
34
bongash je napisao(la):
Nisam stručan po tom pitanju, sjećam se samo da Michelle Rainey sa www.pot-tv.net ima kronovu bolest i da joj jedino vutra pomaže (tako bar ona kaže)

EDIT:

Evo ti jedan zgodan video ...

[YOUTUBE]85hd6JzP7LQ[/YOUTUBE]

hehe, ako njoj pomaže nadam se da će i meni..
glavno da mi ne moze naskoditi..
naravno, ako netko zna jos nesto vise o tome ljudi samo se raspisite
:hippy:
 
10.07.2007
22
129
0
37
Ja nažalost isto imam Kronovu bolest al vutra mi ništa ne škodi a kad imam jake bolove onda mi čak i pomaže, nekako me smiri tako da mi bol postane drukčija, lakša. Mislin da vutra ne bi trebala smetati.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Michelle je lijepo objasnila, ako sam je dobro shvatio, par sati nakon uzimanja hrane dobije jake grčeve i proljev, znači sve šta pojede joj je mučenje.
 
24.06.2008
4
0
0
34
Zabljak 1992 je napisao(la):
A shto je u stvari Kronova bolest?ne morash pisat ako ti je crnjak...

Ma to ti je upalna bolest crijeva i to je dosta gadno...s tim da ja nemam dijagnosticiranog samog krona nego nesto vise kao ulcerozni kolitis(nesto slicno kronu)... i bas mi je drago da vutra moze samo pomoci, tj da ne moze nikako naskoditi kod takvih bolesti...
inace, kod krona je stvar takva da nesmijes jako puno stvari jesti ni piti, jer inace ti je javljaju jaki grcevi, mucnine, proljevi itd..
Sad znam što će mi olakšavati "crne dane"
:bong7bp:
 

korjenko

Aktivan Član
19.12.2007
93
2
0
48
Ma Praskaton ili imas krona ili ulcerozni kolitis, nema vise kao i nema slicno, iako djelom je slicno.
Cest problem je malapsorpcija tj. nedovoljna apsorpcija hranjivih tvari, cak do anoreksije.
Ako je uopce istina sto govoris, jedi puno vlaknaste hrane, slusaj svog lijecnika i smoke that joint! ;) fino otvara apetiti
 
24.06.2008
4
0
0
34
korjenko je napisao(la):
Ma Praskaton ili imas krona ili ulcerozni kolitis, nema vise kao i nema slicno, iako djelom je slicno.
Cest problem je malapsorpcija tj. nedovoljna apsorpcija hranjivih tvari, cak do anoreksije.
Ako je uopce istina sto govoris, jedi puno vlaknaste hrane, slusaj svog lijecnika i smoke that joint! ;) fino otvara apetiti

Samo sam pokušal čoveku donekle objasniti, makar ni sam neznam najbolje.
Točno je to kaj veliš, jedi zdravo i puši zdravo :p