krow grow :)

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
17.09.2009
17
8
3
30
Pozdrav, sta se radi :)
ja se javljam sa ovim mojim pokusajem, ne znam sta je, iz neke dobre vutre, ostavio sam par komada mozda od prosle godine pa reko da probam...

i evo je danas :) pa ako imate sta da mi kazete pisite da bih trebao da uradim ili ne ili nesto tako :) meni se cini da bas dobro raste i bas joj je stablo debelo jer je na vjetru skoro svaki dan dok ima sunca, kad pane noc ubacim je u stan jer je oko 12 13 stepeni uvece pa da se ne mrzne :D

Prilozi

• Sviđa mi se
Reactions: Dzankiii

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.002
8.107
258
Tomorrowland
@dev1ce Ako si planirao outdoor za pocetak je presadi u zemlju ili neku saksiju od 30+ litara ili u kantu od jupola, kako god ti lakse...naravno napunjenu kvalitetnom zemljom.
I nema potrebe da je unosis u stan nocu, samo ces poremetiti ciklus dan/noc.
Nocne temperature iznad 10 stepeni ne smetaju :)

OP
OP
D
17.09.2009
17
8
3
30
planirao sam outdoor na krovu jer dobija svjetlost od 5 ipo 6 ujutro do 8 uvece pa neka je tu :) znaci mora veca saksija.. vidjecu sjutra da nabavim neku vecu, imam kantu od jupola :D ahhaha ali isto, ne bih da bude prevelika, necu da bude upadljiva puno :) hvala, slikacu je kad je prebacim u kantu

Dzankiii

Aktivan Član
01.11.2019
459
907
93
29
Amsterdam
Ideja je zanimljiva ali po meni previse rizicna, ja bih poslusao kolegu kako kaze i nasao neki sajt sto dalje od krovova i ostalih upadljivih lokacija a ako vec kazes da biljku unosis u kucu uvece znaci uslove za grow box verovtno imas pa smatram da je to mnogo bezbednija opcija, kako god puno srece ti zelim. ::listomahanje::

OP
OP
D
17.09.2009
17
8
3
30
tako brate :) zato sam se i javio odje, da cujem jos par napusenih mozgova da ne budem sam :D a ne kao onaj prvi odma me napade nesto ne znam sta bi :D
fala ljudi, razmislicu o tome, nije da imam puno opcija a zao mi je da ovo bacim, htio sam nesto kao da je vezem zicom da napravim zbunic neki da ne ide u visinu ali nisam toliko strucan pa nisam nista uradio na kraju... danas idem sajt da trazim

• Haha
Reactions: Badi and grouchy

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.984
18.146
398
a ne kao onaj prvi odma me napade nesto ne znam sta bi :D
ovo je pitanje ili ne znas sta se i zbog cega desio "napad" ?

pa da te podsetim ondaK

11 godina si ovde, koliko je jos proslo od tog topika sto je zavrsio na djubristu;
nisi se udostojio da bar procitas te linkove koji su ti postavljeni...
i vracas se sa maltene istim pitanjima?!!!

OP
OP
D
17.09.2009
17
8
3
30
ovo je pitanje ili ne znas sta se i zbog cega desio "napad" ?

pa da te podsetim ondaK

11 godina si ovde, koliko je jos proslo od tog topika sto je zavrsio na djubristu;
nisi se udostojio da bar procitas te linkove koji su ti postavljeni...
i vracas se sa maltene istim pitanjima?!!!

ako nisi neki moderator ili nesto zamolio bih te da me ne spamujes, na svaki li forum mora da postoji jedan verbalni fajter sto je ovo :D

• Love
Reactions: grouchy

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.984
18.146
398
da, da, izvini uredjaju, necu vise, ali ti si mene zaspamovao, ne ja tebe
a ne kao onaj prvi
:)

htio sam nesto kao da je vezem zicom da napravim zbunic neki da ne ide u visinu ali nisam toliko strucan pa nisam nista uradio na kraju...
pa nije jos kasno