Krpelji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.04.2020
7
10
3
u zadnjih mj dana sam ih tri skinuo koji su se uhvatili i dva koja nisu stigla.najvise vole vlagu i topla mjesta. sad svaki puta kad me nesto svrbi vidim krpelja vec u glavi i svaku ranu malu ili ogrebotinu krenem cupkat odma cim me zasvrbi .kad bi postojalo nesto sto nevole pa da mjesaamo kreme bilo bi super
 
  • Haha
Reactions: grouchy and Badi

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
Isto sam ih skinuo milijardu, sto sa sebe sto sa kerova. Nikad se nisam previse cimao oko njih, ali jedared pokupim pokupim neko sicusno djubre, bio velicine recimo poput semenke uljane repice znaci bas mini. Pregledao se ja, okupao..kad nakon 2 dana uzme da me svrbi tamo gde sunce ne sija. Posumnjam na gamadnika, uzmem ogledalce i gle, okacio se na kesu i to skroz dole ispod. Zario se posteno i posto je mesto jelte osetljivo, te krenulo da otice, nisam imao muda da ga cupam svojerucno :D tad sam po prvi put isao kod lekara zbog krpelja. Imao sam i grdje slucajeve na mestima koje sam sam resio, ali zaustavicu se na tom primeru :D
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Ekipa, a jel ima neko rješenje protiv ovih gadova? Svaki put me vreba jedan od njih obavezno kad dođem na sajt, a vrlo često se pridruži i kompa pa me opsjedaju a ja lud::ludak::smiley9934
 
  • Sviđa mi se
  • Haha
Reactions: trevor and Grona