Krtice????WTF

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

AFGHAN

Aktivan Član
08.04.2009
59
2
0
35
napravi kombinaciju ( uređaj za tjeranje krtica, zasadi u vrećama, zapali šumu i nabavi psa )

ne možeš pogriješiti

=)
 
29.05.2009
2
1
0
40
Pikavac je napisao(la):
evo bio sam na pleysu i gledam ja tak zemlja se dize reko evo je stigla je kao ruje gore...reko da uzmem sekiru, i tak je i bilo, odsuljam se ja po sekiru vratim se ,i cekam da izruje...nisam dugo ceko i pafffff ,,paffff paffff neznam jesam ju pogodio al brijem da jesam,nisam htio micat zemlju da vidim al jesam ili nisam glavu joj odrubio bar sam stero ju za sad ili zauvijek ostaje pitanje.....

koji je tvoj problem? jesi zlostavljan kao mali ili sta..._
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
eti mislim kakva su ti to pitanja majke ti????i kill bill ko lima, to ti je ko da ja tebe pitam tajgu ti musper ko lima? vidim da ljudi zale tu fuckin krticu 2much i ja ispadam kao neki killer.. a ratovi te ne zabrinjavaju kolko nevinih LJUDI pogine???a tebi je do lude krtice stalo kaj mi ganju ruje???izvodim profi smaknuca krtica u vrtovima,vocnjacima i na posebnim adresama-za narucena dva ubojstva krtica ,trece dobivate free......i to nije sve....prepariranje free .........................................happy :) i dabog da krticu trazio po cavapima,i da ti se naplodila na tvom pleysu ...i zlostavljani su svi kaj su nekog ubili????bilo koje zivo bice???postoje pravila frende ko jaci taj tlaci !poredak se zna a vi kaj glumite nekaj .kao kaj si lud i kaj zlostavljan si dabog da vam dijeca bili racunovode u lovackom drustvu...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
vutrashi,uz ovakve dojajaticne postove pikavceve (respect brate :) ja vise ne moram da varim...ovo je jace...definitivno...

ovako pikavac....nije nikome stalo do krtice,fuck the krtica,nego je smesno i malo bolesno kako ti pricas o tome kako si ubio brate,ubio krticu...lol bre...
nemojmo svadje,ovo je i hippy forum :)) stay ql,ice cold...respect :D

EDIT : :)
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
ma neee se svadat samo zeka peka :) nemojmo o krtici i sve oki nema je i bok bila je na krivom mjestu u krivo vrijeme i bok.....frende respect vutri ---al zamisli nemogu ubit bubice kaj mi jedu listove ,mrave,puzeve slatke sa dva roga,zmiju na koju stajem skoro svaki dan,raslinje ,drvo nedaj boze koje mi smeta da bi mi bebica imala full svijetla..i nakraju ma necu ni pobrat budove jer nemrem slomit stabiljku jer mi se srce slama ...ostavit cu ih krtici...
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
haha , nisam se skoro ovako nasmejao :) kaze chova da juri krtice sekirom :)) hahahahaha !!! :D
ima jedno provereno reshenje , neka biljka , iskreno ne znam kako se zove , zasadi se 6-7 komada na sajt i nema krtica !
raspitacu se za ime pa javljam !
ali sekira , WIN ! :)))))
 
16.04.2010
42
5
0
35
evo bio sam na pleysu i gledam ja tak zemlja se dize reko evo je stigla je kao ruje gore...reko da uzmem sekiru, i tak je i bilo, odsuljam se ja po sekiru vratim se ,i cekam da izruje...nisam dugo ceko i pafffff ,,paffff paffff neznam jesam ju pogodio al brijem da jesam,nisam htio micat zemlju da vidim al jesam ili nisam glavu joj odrubio bar sam stero ju za sad ili zauvijek ostaje pitanje.....

Hahahahahahahahahaha... ne znam jel što sam naduvan al brate umal nisam umro od smijeha kad sam ovo pročitao.. hahahahhahahaha e svaka ti čast. hahahahahaha

P.S. Sry što spamam temu al jbga morao sam. :banana_rasta::sun2:
 

Casper Hero

Banned
Banovan
20.01.2012
171
37
0
46
EUPHORBIA LATHYRIS – KRTICNJAK Višegodišnja je biljka i može narasti do 1,2 metra visine. Rado uspijeva kao korov u svakom vrtu, a posebno voli suncana mjesta. Razmnožava se presadivanjem ili sjemenjem. Engleski naziv je Gopher Purge , možda zato jer su se nekad njene sjemenke koristile kao purgativ.
Interesantno je da je cijela ova biljka izuzetno otrovna. Sjemenke imaju nekoliko alkaloida, aesuletin i vrlo snažne otrove, a mlijecni sok može izazvati iritaciju kože. Kod ljudi konzumacija sjemenki ove biljke izaziva povracanje, proljev, aritmiju, delirij i kolaps . Isto djelovanje ima ta biljka i na sve životinje, osim koza, ali je zato mlijeko koze koja je jela ovu biljku otrovno za ljude.
U vrtlarstvu je ova biljka izuzetno korisna jer je provjereno da krtice grickanjem njena korijena ugibaju. Nekad se sjeme ove biljke koristilo u proizvodnji ulja za lampe uljanice, a danas se to ulje koristi u kozmetickoj industriji, a proucava se i mogucnost dobivanja dizel goriva.
 

Casper Hero

Banned
Banovan
20.01.2012
171
37
0
46
Blade je napisao(la):
Karabit možeš zakopati u zemlju i krtice biježe s tog podrućja,moja mama je nekad na taj naćin branila vrt :)

da ne bude bum bum :


Karabit je narodno ime za kalcijev karbid (CaC[SUB]2[/SUB]).

Kalcijev karbid (CaC[SUB]2[/SUB]) je sivkasta do crna krutina specifičnog mirisa (po češnjaku). Talište mu je visoko, oko 2300 °C, a gustoća 2,22 g/cm[SUP]3[/SUP].

Vrlo burno reagira s vodom oslobađajući zapaljiv plin etin (acetilen, C[SUB]2[/SUB]H[SUB]2[/SUB]) koji sa zrakom stvara eksplozivne smjese.

Reakciju kalcijevog karbida s vodom prikazujemo kemijskom jednadžbom:

CaC[SUB]2[/SUB](s) + 2 H[SUB]2[/SUB]O(l) → Ca(OH)[SUB]2[/SUB](aq) + HC≡CH(g)

Zbog burne reakcije s vodom, kalcijev karbid valja čuvati podalje od vode i vlage. S obzirom na veliku kemijsku reaktivnost, kalcijev je karbid prilično opasan po zdravlje ako bi se udahnuo, progutao ili u kontaktu s kožom pri čemu uzrokuje iritaciju i opekline.

[video=youtube;HpsAa_GxvzA]http://www.youtube.com/watch?v=HpsAa_GxvzA[/video]
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.164
358
Ima u Baumaxu nesto za , tj. protiv krtica. Vidjela neki dan, nekih 60-70 kuna.
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
Casper Hero je napisao(la):
EUPHORBIA LATHYRIS – KRTICNJAK Višegodišnja je biljka....
.... U vrtlarstvu je ova biljka izuzetno korisna jer je provjereno da krtice grickanjem njena korijena ugibaju. Nekad se sjeme ove biljke koristilo u proizvodnji ulja za lampe uljanice, a danas se to ulje koristi u kozmetickoj industriji, a proucava se i mogucnost dobivanja dizel goriva.

Upravo to.. imam na jednom djelu njive te biljke i krtova NEMA, ostali djelovi njive išarani tunelima!
Isto tako, može vam pomoći i kosa, meni za sada odlično funkcionira :)
Pramenovi kose se stave u sve rupe gdje krt radi tunele, a može se i oko biljke ugurat prstom u zemlju koja nije iskopana od krta (još) radi preventive. Kosa sadrži naravno ljudske tragove i miris od kojih životinje bježe.