Krtice????WTF

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
bok..ovak dodem ja do prvog plejsasve ok nema puzeva la la la puzomor dijeluje odem do drugog pleysa nije me bilo 5 10 min..ono imam kaj za vidit krtica ili krtice nemam pojma izrovale pleys i bebu mi ozljedila jednu fakat gadno .brijem korijen ono izasla valjda pored nje a beba mi uvenula gledam ja dalje i rupe nadem (tunelcice jeb..) zasad je sam jedna riknula neznam dajem joj 10%sanse da se oporavi zato pod HITNO trebam nekog sa iskustvom sa ovim stvorovima ..da mi da neke odgovore npr..kako da ih se rijesim???
bdw ak sam prekrsio neko pravilo il tak nekaj il se pisalo o ovom zbrisite ovo admini srry POMAGAJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:violent018:
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Vidio sam po raznim letcima sto dobivam da ima za kupiti uredjaj za ometanje krtica. Radi na baterije, cijena je nekih 100-200kn. Probaj naci to u velikim trgovackim centrima na odjelu za vrt ili u poljoprivrednim ljekarnama.
 
11.04.2009
26
0
0
38
ovo čudo za ometanje bi ti trebalo biti sasvim dovoljno.
Kol'ko sam skužio radi tako da ritmički proizvodi ultrazvučne impulse, što krticama, koje imaju jako osjetljiv sluh, baš i ne paše...
:icon_lol:
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Imaš neke granule za kupiti, ubij me ako znam ime sad, mislim da ima neke veze s karabitom. Uglavnom smrde za nevjerovat ubaciš im tu i tamo te granule u rupe i krtovinjce i problem riješen. nečeš ih više nikad sresti. a ovi električni repelenti su bezveze, kvare se i troše baterije ludo, isprobali smo 2 modela u vrtu sve bezuspješno.
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
kak se zovu granule ? ...a i meni se cini bezveze taj uredaj trebam nekaj podhitno dok nije sve izrovala i korijenje im ostetila...joooj poludit cu majke mi....
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
mos se ti zzajzezat al sad sam se malo informiro i krtica je zasticena zivotinja...znaci nema kupit otrov za nju kazu po cvijetnim forumima i to ljudi su probali svasta i kazu da je krtica tak pametna da zatrpa tunel i napravi drugi znaci zujalice i svakakva cuda nepomazu jel fakat to tak ????ima ko provijereno rijesenje ???
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Pa tebi ni netreba otrov da ju ubijes,teba ti nesto da ju steras:)citaj malo po netu,imas hrpu smjesa,vidio sam nesto da im miris cesnjaka smeta
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
evo bio sam na pleysu i gledam ja tak zemlja se dize reko evo je stigla je kao ruje gore...reko da uzmem sekiru, i tak je i bilo, odsuljam se ja po sekiru vratim se ,i cekam da izruje...nisam dugo ceko i pafffff ,,paffff paffff neznam jesam ju pogodio al brijem da jesam,nisam htio micat zemlju da vidim al jesam ili nisam glavu joj odrubio bar sam stero ju za sad ili zauvijek ostaje pitanje.....
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
ne mogu vjerovati da bi ubijao krtice zbog par biljki
drugi put ih posadi u vreće i zakopaj u zemlju pa neće moći razne živine do korjena
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
ma da pletenom zicom a kaj mislis da sam znao da ce krtica doc tam frende nebi tam si ni pleys delo.pleys je napravljen izmedu dva debla i zemlju smo nabacali jedno 50 kanti ..a vi kao volite krtice,volim ih i ja ... al NO ONE MESS* WITH MY marihuana.....LOL
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
mejbi jor mam lavz ju ... mejbi aj lavz ju..bat no badi se kači sa krticom?

da si stvarno tražio mjesto kako treba uvidjeo bi da ima nedostataka tj bonus u vidu krtice
i pripremio bi se
a ne da ubijaš male slijepe životinje kako bi ti reka a funkcija mi ne dozvoljava,idiote nijedan!

pogledaj na vrijeme ima li stado ili krdo nekih zaebanih biljojeda pa postavi mine
i sve što ti mogu poželjeti...pjesmom

[YOUTUBE]6ufWOQDFBl4[/YOUTUBE]
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
frende nasmijo sam se posteno stvar je mrakaca:clap:,al kaj da ti kazem moro sam, i to je to... zao mi slepicke(trenutni nap. dinama)opa. hi hi sle***** al imas pravo trebo sam se pripremit i za to sad bar znam tj rekli ste mi..zicom mrezom sitnom... al ovo je bila ubacena krtica frende od strane murije il tak, sa bubama na sebi .... :) imam i ja stvar za krticu koja mi je uzela jednu ganju....zasto si mi uela jedino sto volim......:)www.youtube.com/watch?v=TfTu7xmwfn8
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
stene sam uzeo bolesno sa prerezanom tetivom na nozi pregazio ga auto il skuter neznam njega volim a tamo smo isli sa cuckom od frenda do jucer sam mu govorio ..frende kaj ce nam pas tam ....on nas cuva kaze....i znas kaj se desilo taman povezali par biljoza i pasonja skoci gore na balvan i potegne spagice di su bile privezane lst..i frend zaurla sjedi kao i sjedne cucak na dve biljoze od metra i polomi ih jednu je sjeb...dole pri dnu drugu sam spasio samo pomocu moje pribranosti ..odlomio sam komad drveta okruglog jedno 25 cm i zavezo gore i dolje sa listom omotanim okolo stabiljke, da se ne zareze... toliko o psima i pleysevima koliko mogu god bit korisni u otkrivanju nepozvanih toliko mogu bit stetni za sam urod pogotovo kad su skroz male....