kruska,listovi i par hedica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.09.2006
0
0
0
e ovako..ubacio sam u teglu od pola kg vise od pola listova,pokoju grancicu i par cvjetica kvalitetnih,pa sam to sve prelio sa kruskom od 60 stepeni znali ko dali ce to izvuci sta thc u alkohol i trebali dodati secer p.s. ukus je bolji od djedove travarice
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
vrlo zanimljivo

ja sam zasledijo negde, kako je ostavijo vuju u vodki-ovo zvuèi primamljivo.Nažalost se nisam još prihvatijo takvog pokusa.Ali zvuèi primamljivo.
Javi za koji mesec kako je ispalo!!!! :D
 
27.08.2006
0
15
0
45
Puno srece sa napitkom :eek:k:
Evo, vec vidim sledeci Srbski brand:
marihuana rakija, proizvedeno po licenci Vutra.org... :ludaci_lol:
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
226
237
43
ja nakon svake berbe outdoora krajem 9 mjeseca uzmem jednu veæu granu i stavim je u rakiju.najbolje u nekakvu usku dugaèku flašu(kod nas u hr najbolje od medovine).napunim flašu do vrha stavim pluteni èep i okolo zalijem voskom.držim ju na tamnom mjestu a otvaram za božiæ ili novu godinu.te rakije vam je dovoljno popit dvije,tri vjerujte.vutra kad se izvadi i osuši nevalja ništa,alkohol sve izvuèe :D
 
20.09.2006
0
0
0
[ quote]
SUPER odmah ste me ohrabrili iako mi je zao razmisljam da stavim jos koji hedic ako je to stvarno tako da alkohol sve izvuce pa u nas uvuce..ludnica..pa ako ovako nastavimo imamo novi brend
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
nisam ljubitelj alkohola al malo medovaèe nebi skodilo...steta sto nordijci nisu imali vu vjerovatno bi i oni to pravili... :D
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Imam ja kod kuce bocu votke u kojoj su bile sjemenke vutre.Proizvodac iz ceske posto sjemenke nisu bas za to ja vec par godina u tu bocu ubacujem po malo vutre ima vise od 50 g.i sad ima crnu boju popijes 0.3 i digne te samo tako ako ce nego gucnut neka dojde :)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ja nisam ni kusao alcohol godinu dana.Ali sam pre tri dana stavijo
skunk#1 5grama vrhova,i poodsta granèica u ljutu od šljive(Ariljski piskavac)3dcl i pustièu 10dana pd lampom-isto kao pod suncem-toplo,UV zarki..
:wink:
Dobilo je žutu boju a sta èe biti javièu...

chronic i hindu stavljam upravo i prijatelj koji to pravi èešèe kaže, da je najbolje stavit granèice koje je onako tesko upotrtebit..ali stavièu i 10g vuje na 0,7l vodke Smirnoff