Kukuruzni show - CC fem i klonovi / Outdoor / 2018/ by East

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Canna iGrow Mills Nutrients

east

Aktivan Član
11.07.2014
360
936
93
Mexico city
Poz društvo!

Ovo je moj tek drugi out, nadam se da ću izgurat do kraja, te da neće bit otkriven ko prošli, pa da krenemo..

Zemlja: Mješavina TerraMagme i sajtače

Sjeme/banka: Cream Caramel, fem/ Sweet seeds

Gnojivo: Plantela L,C i nešto domačeg mixa/čaja

Trening: LST, Toping

Više info:

Biljka je provela od 10.04. u boxu pod Led 200w, te sam ju tamo izmaltretirao što se tiče treninga, lst-ijem u slovo Z kao Zoro i topiranjem, čudi me kak nije pohermila. Također sam s nje uzeo 4 klona i sva 4 se primila :) (za prvi put odlično) po uputama J.Cervantesa (hvala @PowerSeed na linku). Klonove ću vam pokazat tek kad ih budem presadio na isti sajt, još su u posudicama, pa čim krenu ozbiljnije, rupe su spremne :).
Jučer ju presadio u rupu od 20 L i taman padala kiša tak da ne moram zaljevat.
Toliko za sada, čitamo se, pratimo i savjetujemo.
Sretno svima ove godine u outdooru.

P80610-115209.jpg

P.S. Što se tiče onoga ''sretan grow'' ako se odlučite za to, molim da se izjasnite u obliku kvačice ''sviđa vam se''. HVALA :)

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
644
1.216
163
iza dima
Ne, al moram saznat....
Neki hibrid je sigurno, gledam druge njive ovaj raste ko korov
...zato te i pitam. Ako je vec dosta odmakao od ostalih,znaci da ce i ranije zavrsiti sto tebi nikako ne ide u prilog.
Meni se desilo da je kukuruz bio osusen i zut kad mi je biljka tek ulazila u drugu-trecu sedmicu cvetanja,sva zelena i modra u punoj snazi. Prakticno sam je skinuo na pola cvetanja na svu srecu jer se berba kukuruza sledeci dan obavila. Tvoja sorta zavrsava ranije...ali i kukuruz.
Ako vec ne mozes da utices na berbu kukuruza (sto je upitno),treba da utices na cvetanje biljke tako sto ces forsirati djubrivo za cvetanje sa sto manje azota i smanjiti (prestati) zalivanje u zavrsnici.
Time ces umanjiti bujnost i prinos,ali ces maksimalno povecati zrelost i kvalitet. Ja to govorim iz iskustva,ali mozda i sam treba da prodjes kroz to.
U svakom slucaju,srecno,toga nikad nije na odmet :)

Sviđa im se: east