Kullu Shop

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.10.2006
39
1
0
33
Novi Sad,Zmaja Jovina 23 (passage naravno)

Nargile+Vodene Lule+Rizle+Pajpovi+Mustikle+Ice Bong-ovo+Ma Svasta......

U jednom lokalu sam video flayer ove radnje....nisam bio al cu uskoro da je posetim....jel neko mozda bio?zanimaju me cene pajpova....
 
03.06.2009
1
0
0
45
Imas sve to i u Bg, +++++++ u pasazu je radnja..ima svasta ..BONGOSI,najveci izbor papirica za motanje ,mrvilice...gomila stvarii
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
groovy je napisao(la):
Imas sve to i u Bg, groovy shop u BEOGRADU Njegoseva 1 preko puta SKC-a ..cvetni trg u pasazu je radnja..ima svasta ..BONGOSI,najveci izbor papirica za motanje ,mrvilice...gomila stvarii

istina... ali ni blizu dobro opremljen kao Kullu shop...

tamo sam uzeo mnooogooo gotivne pertle :)
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
groovy je napisao(la):
Imas sve to i u Bg, groovy shop u BEOGRADU Njegoseva 1 preko puta SKC-a ..cvetni trg u pasazu je radnja..ima svasta ..BONGOSI,najveci izbor papirica za motanje ,mrvilice...gomila stvarii

Pa što ranije niste rekli, ja sve mislio nema takva radnja u Beogradu.
Nego koje su cene za grinder i jel imaju providne rizle ?
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
Džidžadžojac je napisao(la):
Pa što ranije niste rekli, ja sve mislio nema takva radnja u Beogradu.
Nego koje su cene za grinder i jel imaju providne rizle ?

ima grindera i ima providnih rizli... za cene moracesh da odesh pa da vidish...


@groovy
koliko vidim ti si neko ko je u asocijaciji sa groovy shopom pa evo da vam dam par konstruktivnih predloga...

radno vreme - nikada nije kao shto je napisano na radnji, realno ili promenite to na ono shto vam odgovara ili ustanite ranije (pogotovo vikendom), kapiram ja da smo svi u fazonu "ma opushteno" ali kad se icimam do grada samo da bih shvatio da vi josh niste otvorili ili ste pobegli ranije dodje mi da ne dodjem vishe nikad...

flopovi - sunce mu poljubim stockujte vishe ovoga, kad se chovek jednom navuche na kupovne flopove sve ostalo je... meh... bezveze... bar 6-7 puta sam dolazio a da flopova nije bilo, misim saberite 2+2, ako se trazhe toliko napravite uvek vechi lager...

m2c
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.