Kultur Shock

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.03.2015
136
88
28
Cao drugari, preko neke pesme Eda Majke cuh za grupu Kultur Shock. Istog trenutka shvatih da su neobicni i da mi se ne svidjaju nego da sam se zaljubio u njihovu ideju muzike. Ima li jos neko da je cuo za grupu, da ima neku istoriju slusanja i da zna nesto vise o njima. Znam da se sve to moze naci na internetu ali ja bih o njima voleo cuti iz ugla nekoga ko ih prati, ko ih je slusao i slusa. Po meni ovo je nesto najbolje sto sam cuo u zivotu. Odusevljen sam. :)
 
09.03.2015
136
88
28
Pa to je ova pesma sa Edo Majkom. Mada i druge su brutalne, meni se svidja ova Build the wall. :) Ima ono u studiju u Sijetlu uzivo, tu su bas lepo odradili svirku. :) @sbcjeceo Nisam te shvatio jer ne znam sta ti simbolizuje slika na avataru. Sada mi na fb rekose da ce biti na exitu i na danima Vranja mozda. To bi bilo ful. :) Ako je neko zainteresovan da ide tu sam. :)
 
21.04.2016
51
21
8
28
Hehe Kultur Shock najjaci kad se povuce koji dim :let::cool23::cool23::cool23:

Sto se tice ove pjesme "Sloboda" sa Edom Majkom evo nisam je jos prestao slusati ali spora je za njih spram ostalih pjesama kao sto su

-Nadjija
-Sarajevo

a bili su 2010 na exitu na kojem sam bio i ja i nisam se pokajao sto sam otisao tako ako stignem i ove godine otici budem sigurno :D

Ako sam dobro skontao nesto te zanima u vezi njih pa pitaj nije belaj ako budem znao haha

usput poslusaj rok ko fol grupu koja je obradila narodnjake ali su super :D

nesto za kraj heheh


tu sam negdje i ja hahah :rasta::rasta::rasta:

Edit: @Creeper mislim da japana nema nigdje da nisi pomijesao sa
Guy M. Davis Jakarta-Indonesia bass ???
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Džoni Snežni
09.03.2015
136
88
28
Skroz su dobri i na suvo. Mogu da zamislim uz dobar dim. Mislim da bih zaigrao neki ciganski ples i da ga ne znam. :)
Zanima me kakvu energiju imaju uzivo, ovako preko video em imaju dobu filozofiju slusao sam ih u nekom studiju u sijetlu, em energija kao da im je 20 leta. :) Ako budes u fazonu da ides, mozemo se izorganizovati pa zajedno. :)
 
21.04.2016
51
21
8
28
Heheh imaju previse snage zato kazem da mi je malo "cudno" sve ovo u pjesmi "Sloboda" kao ono "nije njihov stil" :'D

Ako budem mogao od posla idem sigurno jer evo trenutno tipkam sa posla u guzvi sam ali valjda se iscupam pa bi se mogli dogovoriti
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Hmmm....baš sam probala poslušati kada ih hvalite toliko ali...niš od toga :D
Razlika u ukusu :D
 
21.04.2016
51
21
8
28
Heh Tamara kao sto kazes razlika je u ukusu i o tome ne treba raspravljati
Bas me zanima kakvu ti muziku volis jer volim bas ovaj nacin na koji Kultur Shock pjeva valjda sto sam od malena odrastao na ovoj muzici hehehehe :'D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma ja volim kada netko uživa u muzici kao i ja što uživam :)
Bez obzira paše li baš ta meni ili ne :)
A da se o tome ne raspravlja to je davno poznato :)
Ma samo udarajte dečki :respect:
 
21.04.2016
51
21
8
28
Hahah upravu si ali da se ne lazem ja najvise slusam Kultur zbog ove vionilistice Paris Hurley kad je vidim na videu zaboravim ko i pjeva haha sala mala :'''D
 
09.03.2015
136
88
28
Pa brate kod njih je mesavina svega, tradicionalnog zvuka, ciganske muzike roka, panka bas sve, ali ispevano na originalan nacin. Ni je ga pola ne razumem ali bas u tome je car. :) Uglavnom top su mi, i plus dubioza ima da bude bas top. Uz par dimova ima da bude za pamcenje. :) A lik ima glas cepa atom na pola. :) Skroz je dobra ova stvar, bas vuce na Balkan. :)
 

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S