Kulturni Nokaut

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
Da li je neko gledao Kulturni nokaut ? ZAdnja tema bila je legalizacija marihuane ...

Po meni relativno dobro ali nedovoljno ..

Vasi utisci ?


IRIE ~)
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Ako se o legalizaciji prica, a moj utsak je dobar,mislim da je to jedan korak blize legalizaciji i razbijanju taboo teme da je marihuana "opasna droga"
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
Ja sam gledao emisiju... :) I iako nije mozda onako kako bi bilo najbolje, svakako je dobro sto se uopste prica. Drago mi je sto su doveli neke ljude koji imaju normalno razmisljanje, pored politicara pacijenata... Neverovatno kakvi idioti predstavljaju primer u nasem drustvu (prim. Pantelic)... :) Big Up! Ipak ako pogledamo bolje... RTS nacionalna televizija... kada na drzavnoj televiziji ima price o legalizaciji, znaci da smo korak blize... :)
 

embrlajzer

Aktivan Član
29.10.2004
119
3
0
39
www.labrnja.tk
Brat Sergeja Trifunoviæa, ne znam ime liku... Zastupao je stavove koji vise na ovom sajtu uglavnom... i protiv alkoholizma i prièao je kako se skinuo sa gandže lakše nego s cigara i tako to...

Neki sudija koji je izmeðu ostalog izjavio da ne važi prièa o zabranjenom voæu i da æe se svako drogirati ako hoæe bez obzira zabranjeno to ili ne... Na šta se ja mislim - pa što ne legalizujete? A inaèe je zastupao stavove protiv leg... (naravno)

Neki gej aktivista... On je bio za... A ono... u vezi medicine rekao je da neki doktori kažu da je korisna neki ne... što je u neku ruku taèno... A ovaj Trifunoviæ je rekao da je nauèno dokazano da je medicinski korisna...

I genije nad genijima - Marko Panteliæ...
"Alkohol ne možemo da zabranimo on je od pamtiveka poznat... Ili ako æemo tako ajde da zabranimo i kafiæe iza 11 i sl..."
"Pa same reèi NARKOMAN, HOMOSEKSUALAC zvuèe nekako drukèije, teže..."

Ma šta je taj sve nalupetao nisam ni u stanju bio da zapamtim... Vrlo zanimljivo, prosjeèan neinformisani slušalac bi totalno stao uz njega, zar ne? Uspješan fudbaler, situiran, kakva droga (a uvijek su argumenti protiv legalizacije gandže da je sledeæi korak protistucija (na šta je Trifunoviæ lijepo rekao - pa neæe biti makroa nego sve fino, institucionalizovano), pa gej brakovi...). Eh... Reæi æu vam sad nešto što vam se neæe dopasti.
Neæemo mi gledati legalizaciju budite sigurni... A samo zbog neobrazovanosti i retardiranosti našeg društva.
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
Kako god... Svi mi smo bas zbog toga tu... Da informisemo one koji neznaju... I veruj da cemo videti uspeh... Emisija je i sama po sebi korak napred... Samo nastavi sa isto energije... i rezultati nece izostati...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Marko Pantelic?Ona p.....a sto misli da je fudbaler?Navijam za Zvezdu i palim se zesce vec godinama ali taj momak stvarno veze nema.Slab je i na terenu ali sto se obrazovanja,informisanosti i ostalog tice tu je cista 0 (nula).Pa naravno da je alkohol poznat od pamtiveka za njega i njegove kolege jer umesto da daju na terenu sve od sebe oni vilene po diskotekama i klubovima,cepaju alkohol i cigare i pevaju narodnjake.Vidjao sam ih svojim ocima.
Ali bitno je da se prica o ovoj temi.Samo polako.Doci ce sve na svoje pre ili kasnije.

p.s. verovatno kasnije al' sta sad?
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
GreenMan je napisao(la):
Marko Pantelic?Ona p.....a sto misli da je fudbaler?Navijam za Zvezdu i palim se zesce vec godinama ali taj momak stvarno veze nema.Slab je i na terenu ali sto se obrazovanja,informisanosti i ostalog tice tu je cista 0 (nula).Pa naravno da je alkohol poznat od pamtiveka za njega i njegove kolege jer umesto da daju na terenu sve od sebe oni vilene po diskotekama i klubovima,cepaju alkohol i cigare i pevaju narodnjake.Vidjao sam ih svojim ocima.
Ali bitno je da se prica o ovoj temi.Samo polako.Doci ce sve na svoje pre ili kasnije.

p.s. verovatno kasnije al' sta sad?

..mesiv rispekt stari.. bas dobro receno.. ::super :petak