Kupiti ili uzgajati

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.02.2022
2
5
3
25
Zdravo,

Nove sam clan i nije mi sve bas jasno ali imam jedno pa meni licno jako bitno pitanje da li je bolje kupovati ili uzgajati canabis za relaksaciju.
Imamo sam 2 mozdana udara pa mi treba nesto za opustanje. Nasao sam gde da kupim seme posto mi realno samo jedna biljka dovolja i da li je bolje to ili kupiti i gde?

Ps: izvinjavam se ako sam nesto prekrsio sa pravilima iskreno ima ih previse na brzinu sam ih procitao.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Nasao sam gde da kupim seme
Uzgoj prije svega. Bar znaš šta gajiš. Seme imaš.
ili kupiti i gde?
Ovo ti niko na forumu neće reći, i kosi se sa pravilnikom foruma. ;)
Dakle posadi svoje, i ne beri brigu.

Imaš dovoljno vremena da pročitaš najbitnije teme o uzgoju (indor, ili outdor)
Ako se ne snalaziš na forumu, lako ćemo okačiti linkove.

Siguran sam da ćeš pronaći ono što ti treba. Nadam se tvom ozdravljenju, i ne daj se. :)

Veliki pozdrav!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Bolje je kupiti ako imas pouzdanog proizvodjaca i love.
Izbjegnes tlaku oko sadjenja.
A nije lose ni imati svoju :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Travan

Travan

Aktivan Član
27.06.2021
187
1.146
143
Sve stoji ali nema veće radosti od znanstvenika koji gleda svoj izum kako funkiconira. Reče Nikola Tesla. Isto bih definirao i ovaj slučaj i dao prednost vlastitim sposobnostima ruku i nogu.
"From little seeds grow mighty trees"
Vjerujem da ste ovo već pročitali :D :razvaljen::

Edit: svaki početak nebi trebao biti lak.. Ovo s uzgajanjem je isto dosta teško za uhodati se. Ovisno i tomu koliko si i iskusan u uzgajanju općenito. U indoor trebaš znati i o struji, vodi, općim informacijama o dosta stvari. Moraš simulirat prirodu a tu se svašta događa. Ovo indoor mi se čini brže, ali zahtjevnije. Neznam. Ja mislim da se ovo svidjelo svakomu tko je pokušao, uz malo truda, već nakon prvog growa jednom si nogom samostalan. Netko i prije. Kažem po sebi. Nema svatko ni istu volju ni mogućnosti. Ali satifakcija je tu.
:rasta: :D
 
Poslednja izmena:

Čađara

Aktivan Član
28.01.2021
210
812
93
30
Kingdom City
Ma kriminalac si i ako kupiš, uhvati te sa gramom i problemi. Nema tog mjesta gdje imaš računicu kupovat gram, uhvate te sa 20 i u belaju si do vrata a sa ovom cijenom danas ne isplati se ni 20 uzeti. Mislim, bezveze pišem jer tako je kako si rekao zbog glupih zakona i pravila. Ono je manja šansa da 'budeš kriminalac' ako gajiš za sebe i znaš samo ti ali ćeš se uvalit u veći belaj ako se sazna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi