Kupovina internetom i sigurnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

k0smos--

Banned
Banovan
05.10.2011
1
0
0
32
e ovako to je dobra stvar (da dodjes u postu po to) posto nezivim sam :) zivim u okolini sarajeva zanima me sve sto nije lose moze i reg. kao i fem sjeme ako mi mozes navedi neke solidne cjene posto na onom sajtu ima bas puno da se probira pa ako mozes preporuci mi sta ... i jel jedna kesica naprimjer kosta 20e ili jedno sjeme ?? koliko dolazi sjemenki u kesici ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
u postu ces da ides jedino ako je registered mail i ako postar kada dodje nikog ne nadje kuci. sto se tice broja i cene semenki, imas opcije od 3, 5 10, ponekad 11 ili 12 u pakovanju, sve to pise na svakom sajtu za svaki pojedinacan strain (a tih npr. 20e moze da bude recimoi 3 fem ili 10 reg, pa opet ti biras sta hoces)
 

k0smos--

Banned
Banovan
05.10.2011
1
0
0
32
e ovako drustvo imam jedno neobicno pitanje :) zelio bih da uzmem sjemenke preko alien shopa i vidim da su posteni i ako posaljes pare da ces dobiti sto si i trazio, medjutim , posto nezivim sam i kad bi meni dosle sjemenke na kucnu adresu jeb* bi mi stari staru :D pa neznam mozete li mi sta predloziti ili kada vi saljete posaljete i za mene ja cu dati kes nije mi to problem help please .. :D
 

k0smos--

Banned
Banovan
05.10.2011
1
0
0
32
e druze da te pitam jesi li ti iz bih ? ako nije problem da mi to ti posaljes kad budes sebi slao dacu ti money ...
 
17.01.2012
5
0
0
32
danas sam narucio sjemenke iz amsterdama preko alien-a i sad me zanima dal je sigurno to i oče mi poslat da im platim prvo ili če mi doč u postu pa da njima u posti platim i dal je ko mozda narucivo iz hrvatske i za kolko mu je to stiglo bio bi zahvalan ako bi mi ko mogo odgovorit na tu poruku hvala!!!!
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
sta da im platis platio je alian da ti dode do kuce tj.ti si platio onih 7e postarine

tako da samo preuzimas od postara.a to sto kazu preporuceno ja mislim da preporuceno moras licno uzeti i potpisati

meni je ostavljeno pismo u sanducetu 2 puta.neverujem da je preporuceno
 
17.01.2012
5
0
0
32
ko mi moze rec kako da platim to kad mi dođe papir da je stiglo trebam platit postaru ili u posti ili kako vec trebam to platit hvala !!!!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
druze, postarina je obicno uracunata pri kupovini, i najcesce se tada plati sve, postaru moz da platis jedino ako ti je nesto poslato unutar zemlje, a ako ti stize kao regular mail, postara neces ni videti, ako je registered moras potpisati po preuzimanju
 
17.01.2012
5
0
0
32
u mojoj opčini postar samo nosi papir da treba potpisat i taj paket trebam u posti uzet sad sam procito nego zanima me kolko sjemenki uspijevaju od 5komada
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa moze bez problema sve, pogotovo ako je brendirano seme a ne sa ulice ;)
ako moras u postu po paket ne preuzimaj ako vidis da je otvaran... obrati paznju pre nego ista potpises
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ovo nisam znao regular mail,registered sta to znaci sta je bolje

dobices pismo a ne paket tako da neverujem da ces morati u postu donece ti sigurno

a ti brate powerseed sve zivo znas kao da si doktorirao vutru svaka cast svida mi se to