Kupovina internetom i sigurnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.03.2012
41
0
0
35
primaoc:Green Seed CO.
ime i prezime:Nord Holland1100AM
postanski br:12507
mesto:Amsterdam
postanski adresni kod:Netherlands
U kvadraticu obelezi avionom.
Naravno preporuceno to ti omogucava pracenje posiljke,u slucju da si pogresio adresu vratice ti pismo.RADI 100%
Nadam se da sam pomogo.
 
26.04.2012
1
0
0
41
KALIBAR je napisao(la):
primaoc:Green Seed CO.
ime i prezime:Nord Holland1100AM
postanski br:12507
mesto:Amsterdam
postanski adresni kod:Netherlands
U kvadraticu obelezi avionom.
Naravno preporuceno to ti omogucava pracenje posiljke,u slucju da si pogresio adresu vratice ti pismo.RADI 100%
Nadam se da sam pomogo.

Bravo za ovo! Nesto poput ovoga sam trazio. Naime od kompanije SensiSeed sam dobio ove podatke: P.O. box 10952
1001 EZ Amsterdam
The Nedetlands
Da li bi mi mogao pomoci sa ovim? Kako bih trebao popuniti tu " potvrdu o prijemu posiljke" ,koju dobijem na salteru poste kada zelim poslati preporuceno pismo, sa podacima koje sam naveo? Ja vise ne znam sta gde treba pisati a sluzbenici na salteru nisu od nikakve pomoci. :eek:hno: Hvala u napred my smoke brother! :vb_wave:
P.S. Je..vam se mesec dana sa bezuspelim pokusajima placanja Visa internet karticom jer ne prihvataju taj nacin placanja iz nase zemlje. Ako nekome treba podatak na tu temu neka me pita. Kuckacu o svemu sa cim sam se sreo do sada.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Pa ako je obićna, onda ide u sandučić. Ako je preporučeno, onda potpisuješ prilikom preuzimanja. Ako te nema doma, onda ideš u poštu i potpisuješ da si preuzeo.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ni traga ni glasa od moje poste sad vec ocekujem svakog na vratima danas je 22 dan od maila iz aliana kad izuzmem praznike mozda ima sanse za to

ali iz slovenije da putuje 22 dana nemogu da verujem!
 
18.12.2011
27
1
3
34
Brate ja moje narucio pre 28 dana i jos uvek cekam samo sto sam ja uzeo preko Greenhouse seed-a. Ne znam sta da ti kazem zabrinut sam koliko i ti ali su oni meni na mail odgovorili da nekad treba i 18 radnih dana da stigne.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
dali se preporucena posiljka isto tretira kontroli kao regularna i kako uopste funkcionise carina za pisma jel to neko opipava ili .... sta?
 
14.02.2010
5
0
0
44
ja sam narucio sjemenke od jedne firme u eng,razlog zasto engleska je sto imam american express i nije mi se dalo jebavat posalji pare,cekaj bla bla
ovako sam platio,doslo za 3 dana,bilo upakirano u kuvertu,u kutijici s perlicama,ispod perli sjemenke,inace sam postar,radim taj posao.. jedini je bed bio sta sam morao potpisat posiljku,znaci ne salju ovako vec preporuceno al doslo u kuvertici ko kad ekipa s e baya salje *****rije,pisalo perlice i nitko taknuo nije..al kao sto je netko napisao vec,di bi dosli da otvaraju svako pismo...živili
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
vutranko je napisao(la):
Kako označit da pošiljka ne bude preporučena i da je ne moram podizat u pošti?

neki sajtovi u inostranstvo salju iskljucivo preporuceno, u svakom slucaju ako imas opcije da biras trazi regular mail, nikako registered (to je preporuceno i moras potpisati po preuzimanju, mada je to obicno sigurnija opcija, al ako ne zelis nista na ruke il u postu onda jedino regular mail). svaki sajt ima opciju da ih kontaktiras, ako nisi siguran kako salju ili imas posebne "zelje" kontaktiraj ih email-om
 
27.09.2011
36
1
8
36
A kako da narucim iz Srbije jer kod prve opcije pise ;Select a shipping destination to odaberem srbija odma ispod ima opcija ;Select a shipping method; tu neznam sta da odaberem probao sam seeds signed i presao na drugi korak gde treba da upisem podatke ko sam,odakle sam itd ali kada treba da upisem iz koje sam zemlje srbije nema. E sada dali ja tu mogu da stavim neku drugu drzavu i izaberem opciju da mi salju na drugu adresu jer tamo ima Srbija a opcija je :Deliver to a different address: Molim vas za pomoc ko je jos kupavao iz Srbije preko Aliena unapred hvala.

Ljudi jel moze neko pomoci oko ovog mog problema : (((((
 

viner

Aktivan Član
13.03.2013
168
228
43
odmah iz ugla
sigurno je sigurno koliko je sigurno ,ja sam iz susjedne dežele narucio stigle su za 5 dana od emaila koji sam poslao 100% sve zenke 100% sve izrasle a sada samo klonovanje i to je to....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roower
22.03.2014
1
1
0
36
Pozdrav, nova sam na ovom forumu pa imam neka pitanja vezana uz ovu stranicu http://www.greenhous...structions.html
dečko me gnjavi da mu naručim northern light sjemenke a tu su mi nekako najpovoljnije (inače preko neta kupujem odjeću/nakit a ne ovo:))
Zanima me ovo oko plaćanja, koliko sam skužila ne mogu platiti jednostavno s karticom nego samo preko bank transfer ili da im šaljem lovu u kuverti?
Koliko onda treba čekati da njima stigne ta lova i onda da oni meni to pošalju? To mi se čini dosta dugi period a proviziju mi se ne da plaćati preko bank transfera

Također,ima još koja stranica gdje ima northern light po razumnoj cijeni a da je jednostavnije plaćanje i naravno da je provjerena? Već dva sata čitam sve podforume ali nisam
našla neke konkretne odgovore,tj.našla sam par stranica gdje se može naručiti ali neke mi se čine dosta skupe,na nekima nema norther ligh sjemenki i tako dalje....plizz help!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: anunnaki_

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
pick n mix seeds UK ili attitude seeds... plaćanje karticom, i firme nisu iz NL nego iz UK i tim je manja sumnja na pošti.... :)

i da, greenhouse seeds su precjenjeni tako da nevjerujes svemu sta vidis tamo.... :)

a u vezi northern lights, ima ih svaka druga seed banka tako da je na tebi da odaberes najbolju xD