Kupovina internetom i sigurnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
GreenGirl696 je napisao(la):
Pozdrav, nova sam na ovom forumu pa imam neka pitanja vezana uz ovu stranicu http://www.greenhous...structions.html
dečko me gnjavi da mu naručim northern light sjemenke a tu su mi nekako najpovoljnije (inače preko neta kupujem odjeću/nakit a ne ovo:))
Zanima me ovo oko plaćanja, koliko sam skužila ne mogu platiti jednostavno s karticom nego samo preko bank transfer ili da im šaljem lovu u kuverti?
Koliko onda treba čekati da njima stigne ta lova i onda da oni meni to pošalju? To mi se čini dosta dugi period a proviziju mi se ne da plaćati preko bank transfera

Također,ima još koja stranica gdje ima northern light po razumnoj cijeni a da je jednostavnije plaćanje i naravno da je provjerena? Već dva sata čitam sve podforume ali nisam
našla neke konkretne odgovore,tj.našla sam par stranica gdje se može naručiti ali neke mi se čine dosta skupe,na nekima nema norther ligh sjemenki i tako dalje....plizz help!
Ja sam narucivao preko Dutch Passion-a mogu ti reci da su skroz korektni... Odradio sam uplatu preko transfera,znaci klasika elektronski transfer sa debitnog na debitni racun... sutra dan od dana uplate paket mi je vec bio poslat i 10. dan mi je bio na adresi u postanskom sanducetu... :)
 
18.02.2015
3
0
1
31
samo da pitam. ima li neko ko bi mogao da mi preporuci dobro sjeme da narucim jer planiram sad da pocnem da sadim pa me interesuje ako ima neko da zna iz licnog iskustva .. a isto tako ne mogu da se suzdrzim a da ne pitam kako to vec porudzbina dostava i ta sranja inace sam iz Crne Gore u kojoj je takvo stanje da je bas rijetkost naici na dobru vutru pa sam odlucio sam sebi merak da pravim a ovdje sam se prijavio jer se nadam da ce mi neko pomoci oko odabira i upustava o porudzbini ? unaprijed Hvala! :joint:
 
18.02.2015
3
0
1
31
Znas kako ja sam inace korisnik 5 godina mada nikad nisam imao zelju da sadim i tako to naravno sve do sad dok nisam poceo da nailazim na smece dajem velike pare a zapravo sam mogao i za dzabe da uberem iz dvorista obicne travuljine pa da pusim isto bi mi bilo :D a isto tako ne znam kako da narucim, koliko je sigurno pa upravo iz tih razloga pitam za pomoc jer nemam bas iskustva sa narudzbama i odabirom pa ako bi ti mozda znao neki dobar izbor za sjeme da mi preporucis nebi se zalio cak i ako dodjes nedje na more u Cg pa da je zajedno oprobamo :sun2: volio bi da je to neka bomba tako reci jer ipak sam ja obozavalac veliki a bas se razocaram kad nailazim na sranja cak mi je dolazilo da batalim sve posle pet godina al jebi ga nije lako batalit tako lijepe stvari jer sta bi unucima sutra pricao :lol:
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ja sam korisnik bar 25 godina, pa ipak mislim da je odabir straina stvar licnog izbora i nikada drugima ne savetujem sta da uzmu. sto se tice narucivanja, postoje teme o porucivanju, narucivanju, kupovini, potrazi gore preko pretrage, uglavnom se poruci preko sajtova koji se time bave i plati kesom ili karticom. a za to koliko je to sigurno tesko da ce ti neko dati odgovor koji ocekujes, jer dok je ilegalno nista nije sigurno. a sto se tice tog "oprobavanja", procitaj pravilnik foruma da kasnije ne bude nisam znao :)
 
23.03.2015
3
0
1
27
ma moram preko kartice od stare jer nemam jos svoju ali je ona paranoicna..zabrijava kao da ce nas murjaci pratit hahah
edit: punoljetan sam, ne brini ;)
 
29.03.2015
4
1
3
48
Pozdrav drugari.

Naime mozda sam malo omasio temu ali isto se tice same kupovine. Imam prijatelja iz Holandije koji je spreman da mi posalje obicno pismo i pritom malo ploda. Koliko je to sigurno jer to bi trebalo biti pismo ko pismo znaci da stigne na sanduce i to je to? Ima li tu neke provere na granici ili tome slicno?
Neiskusan sam pa eto zelim da se malo informisem od iskusnijih clanova.
Veliki pozdrav iz Srbije, i hvala za ovakav forum! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ima da oboje završite u zatvoru, kakva fiks ideja slati vutru pismom :fuck:. Ne da nije sigurno nego je bizarno kak ti tak šta padne na pamet.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee
29.03.2015
4
1
3
48
Tek sam sad video sta sam napisao... Mislio sam na seme. (Izvinite spava mi se). Koliko vidim odgovor bi bio adekvatan znaci i za to mogu da *******




EDIT; obrati pažnju na riječnik !
 
Poslednja izmena od urednika:
22.03.2015
25
8
3
38
Upravo sam platio CT preko sponzora nam dragog sajta

Kolike su sanse da su plavci obavestili carinike grada beograda da ako stigne posiljka iz h******e sluzbenici njijeh odma' obaveste kako bi jelte posetili kupca i vide sta to on tamo radi kad se malo uhoda za jedno mesec dva ? :D :D :) :)

Jbte nisam ni poceo vec paranoja aupm :)
 
Poslednja izmena:
22.03.2015
25
8
3
38
Upravo sam dobio sledeci mail.............. Za srbiju potrebno je platiti i poštarinu. Poštarina za Vašu naruđbu bi bila 10,10€.Kind Regards-Lep pozdrav Gasperini Romi.................wtf???? Kada sam platio ct platio sam i postarinu od 4e o cemu se radi ovde???

Edit
Dobio odgovor
Ne, ta poštarina valja samo za Sloveniju i Hrvtasku. Ako ste več platili 4€ onda se odbije od 10,10€ i ostane za uplatiti još 6,10€.

Znaci ne verujem
Na sajtu pise da je postarina za hrvatsku besplatna a za ostale 4e koja vatacina ne verujem.....
 
Poslednja izmena: