Kupovina internetom i sigurnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
na sajtu piše da je je poštarina besplatna za veće iznose od 50e za HR.
vjerojatno do 50e ovisi o težini za hr. kao i za ostale
 
22.03.2015
25
8
3
38
Trebali su da naprave automatsko izracunavanje cena slanja paketa za sve zemlje a ne 4e pa onda da javljaju na mail e postarina je 10,10 ipak.....

mislim da ga jebes...

Poslao sam im mail da mi slanje paketa urade tako da bude kao da ga salje fizicko lice, pdv se tad ne placa pri carinjenju a ako insistiraju da ga salju kao pravno lice popizdecu znaci....
+ naravno da doplatim tih 6,1 evro

edit
gluvi telefoni

oni
Pozdrav!
Teško čemo to riješit drukčije, pošto ste vi platitelj onda morare biti i primatelj.
Želite da vam vratimo iznos?
Znam da je 4€ u webshopu ali ako pogledate uvjete poslovanja piše:
Troškovi dostave:
Trošak dostave narudzbe u iznosu do 50,00 € je 4,00 €, iznad ove razine narudzbe je besplatnoza Slovenijo i Republiko Hrvatsko, za ostale države nas kontaktirajte prije naruđbe

nadam se da razumijete situacijo!


ja
Nismo se razumeli mislim

jedino ako ste u mogucnosti da mi posaljete paket kao fizicko lice znaci kao poklon a primatelj ostaje isti
Da li se razumemo ?
U tom slucaju ne bih placao pdv carini srbije jer je u pitanju posiljalac koji salje poklon a ne privatno lice koje prodaje artikle, znaci posiljalac da ne bude hempatia nego zlatko zahovic recimo, lupio sam, e onda ne bih platio pdv
i pre toga ako je sve to izvodljivo naravno platio bih ostatak postarine tih 6e
Ako to niste u mogucnosti onda bih povracaj novca
 
Poslednja izmena:
28.05.2015
17
5
3
46
Drugari da li neko ima iskustva sa original sensible seeds company, oni su iz Spanije, procitah dosta negativnih komentara o njima, u glavom na stranim forumima, pa me zanima da li neko ima iskustva sa njima. Koristio sam search opciju ali nisam dobio nikakve informacije, vrlo mi je bitno da neko odgovori
 
28.05.2015
17
5
3
46
Istripovo sam da mi nije objavljen post, a u stvari sam promasio temu u kojoj sam pisao. hvala druze znaci mi ta informacija, znas li slucajno kakav im je super stealth, ne moras da opisujes, samo kazi da li je dobar iline, posto sam na stranim forumima procitao da je jako los pa se zabrinuh, hvala na odgovoru , pozdrav
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Sve rijeseno, bez brige.
Nisam ni vidio da imaju opciju superstelath. Ja sam samo narucio i platio, nikakve opcije nisam imao. Stiglo je u bubble-wrap debeloj kuverti. Mislim da danas svi manje vise stealth salju. Nigdje ne pise da su sjemenke niti da je iz seed banke ili bridera.
 
19.06.2015
10
3
3
47
samo da pitam. ima li neko ko bi mogao da mi preporuci dobro sjeme da narucim jer planiram sad da pocnem da sadim pa me interesuje ako ima neko da zna iz licnog iskustva .. a isto tako ne mogu da se suzdrzim a da ne pitam kako to vec porudzbina dostava i ta sranja inace sam iz Crne Gore u kojoj je takvo stanje da je bas rijetkost naici na dobru vutru pa sam odlucio sam sebi merak da pravim a ovdje sam se prijavio jer se nadam da ce mi neko pomoci oko odabira i upustava o porudzbini ? unaprijed Hvala! :joint:
Pozdrav druže
Da li ti je uspeo grow?
Pozz takođe iz cg
 
Poslednja izmena od urednika:
13.03.2008
28
18
3
planiram si naručiti iz "igrowa"ZG dva rasvjetna kompleta ,ja sam isto iz HR dali ima ko iskusva i dali je sigurno????mislio sam da neću morat pitat ali ovde su svi postovi već stari i uglavnom za sjemenke.hvala unapred
 
13.03.2008
28
18
3
pitam jer sam do sad sve išo drito u trgovinu kupovati,a sad nemam vremena a prigušnica izgorila.čuj paranoja radi čuda hihi.znači nema problema oko naručivanja rasvjete.hvala
 
Poslednja izmena od urednika:

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Platio sam opremu i poslali su mk ke na kucnu adresu...postar trazio osobnu i zapiso broj osobne??? Da sakrivam.opremu?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
i poslali su mk ke na kucnu adresu...
sta su poslali, opremu ili menke. ne znam sta ti je ovo mk ke. meni nikad nisu trazili licnu kad preuzimam nesto na kucnoj adresi ali uvek traze kad podizem u posti. moguce da je samo zvanicno proverio da si ti taj koji treba da preuzme. ako nisu menke u pitanju ne bi smelo piti problema, oprema nije ilegalna :) da li je paket bio otvaran
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nesala and .i.

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
sta su poslali, opremu ili menke. ne znam sta ti je ovo mk ke. meni nikad nisu trazili licnu kad preuzimam nesto na kucnoj adresi ali uvek traze kad podizem u posti. moguce da je samo zvanicno proverio da si ti taj koji treba da preuzme. ako nisu menke u pitanju ne bi smelo piti problema, oprema nije ilegalna :) da li je paket bio otvaran

oprema je u pitanju...mk ke je mi je...sam se zeznio jel sam brzo piso....
 
01.09.2022
18
34
13
24
Pozdrav ,imam možda malo glupo pitanje .
Zna li netko preko kojih stranica mogu naručiti sjeme a da se može platiti prilikom dostave ? Ne vjerujem bankama pa ne koristim kreditne kartice i to a prošli put sam naručio sa Hempatije i sjemenu je trebalo jako jako dugo da proklija mislim da je staro bilo ili nešto pa ne bih htio opet preko njih naručivat .
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Sigurnost na internetu u jednu recenicu ne ide nikako ali ajde. Ako te je panika, imas stvarno opciju Some. Naruci si NYCD feminised i klijati ce ti za manje od 12 sati :D Sto se tice placanja imas razne opcije. Sto se tice sigurnosti, samo ce on znati ime i prezime tvoje i to jer mu moras dati da ti posalje to sve. Sto se tice slanja, ide standard u stealth opciju. Nema pakiranja nicega, dobijes na random stvar u koju bude upakirano sto tebi treba. Sto se tice interneta jos jednom i sigurnosti, cim si se spojio pozdravi se realno. Ako ce te netko ici hvatati, hvatati ce te sto si druko ili sto te netko druko. Jer si prodao. Ili se korfcio oko. Ako to ne napravis, zivi brate zivot opusteno. @PoofPass