Kupovina komletnog grow boxa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.07.2020
1
0
1
34
Pozdrav ekipa, citam vec neko vrijeme i totalni sam pocetnik uzgajanju tako da sam se odlucio kupiti gotovi grow box.. zanima me gdje se moze nabaviti? I koliko bi trebalo cekati da dode za hrvatsku? takoder planiram otvoriti dnevnik i napokon napraviti jedan uspjesan grow u zivotu
 
29.05.2019
87
237
33
Prika moj, u Hr možeš u igrowu kupit sve ima ih u St ili Zg-u. Hempatia (slovenci) su jako dobri. Dođe kroz par dana. Savjetujem da malo proučis što želiš i očekujes prije nego naručis opremu najčešće to i nije baš mala investicija... i da za ovo nije bilo potrebno otvarati novu temu...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Prvo sebi odredi sta bi uzeo. Koju velicinu. Imas zgodnih malih boxeva. 60 cm su dosta mali,ali slatki.
Oni od 80 cm su prelijepi :)
1,2 X 1,2 je mama :D
Sve povis su tate :D
Cjenovno su razliciti,tako da dobro kompletiran box moze kostati poprilicno.
Vec ako uzimas sve sto je potrebno, uzmi svaku stavku pojedinacno, tj odaberes si sta ti odgovara.
Hempatija, dodje ti dostava na kucni prag za par dana.
Sto kaze kolega povis, pogledaj si najblizi grad pa u nekom head shopu. U Osijeku ima zgodan shop.
 
15.09.2011
1
0
1
66
Mene isto ovo interesuje, ali u Srbiji. Vidim par shopova, ali sam paranoican jer je verovatno ocigledno sta zelim sa tim.

Hteo bih jednu biljkicu za sebe, pa se vratio ponovo ovde na forum.

Kako u Srbiji do toga?
 

crazydave

Aktivan Član
04.07.2011
85
401
53
Samo nemojte kupovati u ledgrowshop-u iz Češke jer ćete se načekat sa dostavom, ja sam osobno mislio da su me sjebali i da sam ostao bez novaca.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0