Kupovina online?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Pozdrav svima,

duže me nije bilo na forumu i ispričavam se ako se o ovome već raspravljalo...stvari se vrlo rapidno mijenjaju na polju legalizaije i dekriminalizacije kanabisa u EU i svijetu pa me zanima jesu li sajtovi poput legalweedfly(dot)com zaista legitimni i sigurni, ili se radi o scamu? Ima li netko iskustva s navedenim sajtom, ili sličnima?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.084
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
sve je to legalno ako je legalno i u tvojoj drzavi gdje narucujes jer na njihovom kraju(drzava od kud šalju i posluju )je legalno svakako....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
nemoj se zezati s tim, samo ćeš izgubit novce, bolje uzgajaj svoje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Zašto je ova tema tako blatantno bačena na grejvjard? Mislim da je čisto normalno raspravljati o ovakvim sajtovima koji očito postoje i posluju.

Ne može svatko u svakom trenu imati uvjete za uzgoj...a ako je moguće kupiti sve artikle koje spomenuti sajt navodi, mnogo ljudi će tako radije platiti za gotovu stvar nego da se zezaju s uzgojem.

Naravno, ja sam uzgajala i uzgajati cu i ubuduće, ali kada za to nemam priliku ovakvi sajtovi se čine kao dobra solucija.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and RAOZA.

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
ok, ali ja sam jednom isto probao, nasao na internetu prodaju online, i sve dogovorim i kao pošalju ti, i onda dobiješ mail od nekih likova, a onda te samo traze novce za razne dokumente koji su potrebni kao da bi ti mogli dostavit paket, što je prevara.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Zašto je ova tema tako blatantno bačena na grejvjard?
nisam je ja bacio al ako te zanima zasto jeste neko
Molimo vas da preskočite priče o nestašicama, ceni vutre na "tržistu", kvalitetu, dilerima, paketima, online kupovini, kupovini na ulici, prodajnim mestima, kako na ulici prepoznati ovo il' ono...
ovakvi sajtovi se čine kao dobra solucija.
pod uslovom da ti stigne na adresu i da imas bar $300~350 viska na racunu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ono, najbolje da nesto porucis pa nam javis kako je poroslo, izgleda da niko do sada nije probao. jedno je kad carina zapleni menke, oduzmi i ne diraju. al ako zaplene uncu vutre... ne znam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
probao sam ja iz Amerike, 1 oz je 250$ , pa te zajebavaju da moraš bitcoinom platit ili western union, A MOJ PAKET NIKAD NIJE STIGAO. mislim da to funkcionira samo tamo kod njih
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
ja sam prije 8 godina narucio iz holandije bio.. i to privatno poslao kolega jedan kojeg sam tamo upoznao dok sam bio par puta.. i umjesto paketa mi ujutro uletijela carinska policija i njih 4 iz kriminalisticke policije, bilo vakum zapakovan prvi paket, pa u drugi paket kafa, i onda opet vakumirano.. ali dzaba..
na kraju dobio 1500 eura kazne zbog 2 grama hejza.. da sam barem mogao ispusit to.. lol
to mi je bio najveci kurs po gramu do sad haha :D:D:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and WEEDetix
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.