Kupovina plantelle list/cvijet online [BiH]?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25.10.2016
10
14
3
Zdravo. Da li mozda znate gdje ima plantella list i cvijet da bi se mogla kupiti online, a da salju unutar bosne?
LP raja :)
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Cuj frend probaj malo citat forum,da ne bi ovakve teme otvarao,za ovako prosta pitanja...
Evo imas u bosni dosta shopova za gnojiva... IGrow ima radnju u Bosni... samo koristi malo google i sve saznas i sve narucis...
 
25.10.2016
10
14
3
Hvala na odgovoru druze.
Vec mjesec dana ti ja googlam i trazim po forumu, u mom kantonu u bosni jedino sto sam uspio naci je plantella univerzalno gnojivo i par drugih lose kvalitete.
Prehrljao 20+ poljoprivrednih s istim rezultatom.
Sav net prehrljao, i kupoprodajne stranice, te niko ne prodaje plantellu list i cvijet.
Pa kontam ako neko zna stranicu koja salje za bosnu ili unutar bosne to dvoje, bilo bi super.
Pitati ovdje je jedino sto mi je ostalo haha. LP
 
Poslednja izmena od urednika:

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Frend... onako napamet znam da Svet Biljaka salje za Bosnu... a tu nema sta nema ;)
elem zasto ces kupiti konkretno Pllantelu?
i par drugih lose kvalitete.
ovo me malo prodrma... ako ces nesto za nase bilje(edit: a i za ostalo bilje... al me dobro razvalio dim:,opalaaaaaa....),imas puno dosta boljih gnojiva od Plantele... a i lako ti dostupni da se ne cimas... cim ti nije frka za slati preko grane plantelu :D:lol::lol::lol::vozdra:
i ako ti bas treba plantela,samo ona... cu ti ja posaljem plantelu :D :D :D
hahahahahahahahahah:lol::lol::lol::lol:
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
a sto mora biti plantela, nadji neko drugo sa adekvatnim n-p-k odnosom. tema je za yard
 

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
U vegetaciji vam je potrebno gnojivo sa više dušika (N), a u cvjetanju gnojivo sa više fosfora (P) i kalija (K). Na svakom gnojivu naveden je NPK omjer. Uvijek počnite prehranjivati sa 1/3 ili ½ preporučene doze pa postepeno dižite dozu do preporučene.

Slažem se da ima samo plantella univerzal, al u većim gradovima ima svašta.
Pokušaj naći u poljoprivrednoj apoteci agro imaju yaru, fitofert, u mom kraju nema yare al ima neko bolje od yare tako mi reče čovjek što radi u agru.

Ako u kraju nemaš neki izbor za gnjoivo za cvjetanje ako imaš Bingo imaju Green Graden N-P-K 4-6-6 + obogaćeno sa mikroelementima.

I yara i plantella može biti slabo, a može biti prejako gnjoivo to će ti najbolje reći biljka.
Yara 15-30-15, Yara 24-8-16, gnjoivo od koprive, Yara 6-14-30, gnjoivo od golubinje izmeta.

Fitofert 4-12-5 fitofert 10-5-10
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: masinerija
25.10.2016
10
14
3
Hvala ti druze, mnogo mi ovo znaci.
Ima bingo i par vecih marketa u kojima sam bio.
Ima dosta green garden gnojiva sa razlicitim N-P-K, onih u kesama.
Probam pronaci 4-6-6.
Svaka ti cast, a i ako ne uspijem pronaci ovaj, skontat cu nesto drugo od navedenog.
LP stari ^^
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Štaćukadjevolim
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.