Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Prilikom narucivanje sa linda prethodnih godina, od 3 narucivanja samo je prvo uspelo, prvi put kada mi je pao na carini paket pre nego su mi javili da mi je paket pao i da to sto sam narucio moraju vratiti nazad za Spaniju jer kod nas nije legalno, pa su trazili podatke, order number i sve u vezi posiljke, kada sam rekao da im to necu poslati, posle 4 minute nazvali su me i rekli to sto sam naveo, da je paket pao, da nisam jedini i da ne narucujem vise jer nije legalno, ja se napravio mutav i reko ne znan o cemu pricate i kraj, tada sam pukao 200e i nije mi ni novac vracen a linda servis OGROMNA 0, zato i ja kazem i tvrdim iz svog iskustva, kada ti traze order i sve podatke koje oni ne mogu da vide sem tebe i firme od koje narucujes NEDAVAJ, jer oni imaju sve da puste il ne puste paket i bez tih podataka a to im je dokaz da si licno ti narucio a ne neko na tvoje ime da bi ti smestio i sa davanjem podataka ocekuj i poziv na sud, posle takvog iskustva sam presao na herbies seeds, ako i padne paket oni ga vrate il vrate novac, nije mi pao jos nijednom i sa njima je saradnja perfektna.. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gogs666 and RAOZA.