Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.05.2021
4
11
3
35
Nez sta je gore on invalid 80% ako budu njega ipak bi da mene u zatvor bas sam gresku napravila rodendan mu bio uzela tabakeru i reko da mu posaljem nije to puno 10 sjemenki al eto sad cu se pojest ovako ,hvala ti na pozitivi ,radi te glupe tabakere nisu dali ko pismo nego ko paket....sve u svemu puno hvala na pozitivi jos jednom
 
Poslednja izmena od urednika:

Degen erick

Aktivan Član
01.04.2020
177
775
93
25
Help,brat narucio na netu sjemenke iz slo dosle meni u hr ja poslala s tabakerom skupa u Bosnu i sad pise carina zaplijenila paket kakve su posljedice molim vas pomozite bar savjetom sta mogu ocekivat hocu li u zatvor jako sam prestrasena radim ko sestrA sve mi je ok nadam se da mi ovo nece unistit zivot
Ženo stari fejk profilu ne boj se ni vraga
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.034
15.284
358
Nez sta je gore on invalid 80% ako budu njega ipak bi da mene u zatvor bas sam gresku napravila rodendan mu bio uzela tabakeru i reko da mu posaljem nije to puno 10 sjemenki al eto sad cu se pojest ovako ,hvala ti na pozitivi ,radi te glupe tabakere nisu dali ko pismo nego ko paket....sve u svemu puno hvala na pozitivi jos jednom
Palo je, jer su mislili, da je vrijednost tabakere, preko dopuštene granice!
Sjemenke je najbolje poslat sa drugim sjemenkama rajčice i sl.
Meni dođu u pismu i čuje se zveckanje, pa nikada nije bilo problema. Brat neka se pravi blesav, a ti(ako uopće do toga dođe), htjela si pomoći bratu i to je to...
Sjemenke nisu ilegalne. Postaju ilegalne, kad se koriste, inače se i u Hr.prodaju pod kolekcionarski proizvod!
Ne moraš brinut, ako doma nemaš tekući grow!
 
21.04.2021
35
26
18
Koji sajt bi ste preporucili trenutno za slanje za Srbiju? Da je najbezbedniji odnosno da ima najlaksu prolaznost? I jel ce svaki naruceni stici u vidu pisma u sanduce ili to mora posebno da se naglasi?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tanja 76
02.11.2019
8
6
3
26
Jel ima neko iskustva sa Mr. Bud, hteo bih od njih da poručim za Srbiju pa me zanima jel nekome proslo i da li je kasno da sad radim outdoor grow?
 

Paddy Pimblett

Banned
Banovan
11.04.2020
92
95
18
Za foto zeru kasnis, ali rokaj samo. Možda neku indicu da budeš siguran ili sativu ako ćeš malo duže čekati.
Za autose je još prerano po mojem mišljenju ako se ide raditi jedna tura growa. Pricekaj još tjedan dana da krene toplije vrijeme što po danu i po noći.
Sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vurazer