Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smooth smoke

Aktivan Član
08.06.2021
69
300
53
Nemoj se bojati, samo opusteno oni to posalju diskretno. A i da nadu sjemenke one nebi prosle granicu a tebi nista nebi bilo. Te kompanije salju postom jer znaju da nemaju nikad problema. Sanse da su jednake 0 da ti se ista dogodi. Iz iskustva znam. Procitaj malo po forumu o tome. Lijep pozdrav

ne citiraj ako odgovaras na post iznad. mod. PROCITAJ PRAVILNIK
 
Poslednja izmena od urednika:
21.04.2021
35
26
18
Porucio 7.7 od Nirvane 10 semenki, evo do dan danas nije stiglo, znaci nece ni stici, njima je prosecan rok dostave oko 10tak dana, pisao sam im pre nedelju dana pa su mi poslali porudzbinu opet besplatno 5.8, videcemo da li ce ta tura stici...
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Razočaraću te al 99% da ti menke neće stići. Meni su neke banke rekle da ne šalju u Srbiju jer skeniramo svaki paket i mora da piše šta je :rofl: . Jedino da se ode kolima do Slovenije i rešen problem ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zafyb

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Kolege Igorce kaze da od prvog januara su stavili ti skeniri,istina je da sam ja pre tog datuma narucivao i stizalo mi je,juce sam poslao poruku seedsmana sa upitom da li jos uvek salju za nasu zemlje odgovorili su potvrduno,bilo bi dobro kada bi se jos neko ukljucio ko je mozda narucivao u medjuvremenu...
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
873
4.470
163
Thiaoouba Prophecy
Jedino da se ode kolima do Slovenije i rešen problem ?
Ili do najblizeg grada neke drzave u koju salju narucis sjeme kad dode odes u postu platis i gas nazat... usput gnjoivo i zemlju ako treba il neku opremu uzmes i rijesen problem.. ako se narucuje iz hempatie sl :) dode za 2-3 dana imas opciju da pratis dostavu. Prije svega provjeri sta treba za prelazak granice i da li se moze preci..
Bolje platit korona test i sta treba jos da predes i pokupis sjeme neg da ti grow box skuplja zimi prasinu ili da u najgorem slucaju nestane zimnice.

Od 09 mjeseca polahko se opet zatvara sve samo da prode ljetna sezona ;) navrijeme se treba obezbjediti sa opremom i sjemenom.

Dolazi zima, duga i hladna :)::volimj:::rolleyes:

Peace :)
 
21.04.2021
35
26
18
Stiglo je! Evo upravo danas ni ja se nisam nadao ali jeste, doduse ne znam da li je prva ili druga tura ali bitno je da je tu haha ::umirem::
10 auto Blue Cheese, na Nirvana sajtu pise da od semena do branja 7-9 nedelja, ja sam planirao da stignu oko 15. jula i da odmah idu u zemlju out, da li mislite da bih mogao da probam ludu avanturu sada 20. avgusta, jer svakako ne mogu indoor? :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cofke