Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.02.2021
6
2
3
Ljudi, imam problema sa poručivanjem sa Seedsman-a za Srbiju, pa ako bi neko mogao da mi pomogne.

Preko Intezine Internet (Devizne) kartice sam pokušao da uplatim novac Seedsmanu za porudžbinu, međutim Inteza traži da mi Seedsman pošalje predračun (profakturu) i plus da stavim šta poručujem, jer uplaćujem pravnom licu.
Zato sam probao drugim putem - pismom. Međutim, pošto Seedsman traži obavezan Tracking pošiljke, iz pošte zahtevaju da pogledaju šta šaljem za inostranstvo, i da li slučaaajno šaljem novac. Naravno, to ne prihvataju.

Ima li neko soluciju?
Hvala unapred
 
  • Sviđa mi se
Reactions: at0m_

Smooth smoke

Aktivan Član
08.06.2021
69
300
53
Ja kad sam tako slao novac bi stavio u razglednicu u pismo i oblijepio bi razglednicu da se ne vidi i banci sjemena poslo mail da sam tako napravio
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Ljudi, imam problema sa poručivanjem sa Seedsman-a za Srbiju, pa ako bi neko mogao da mi pomogne.

Preko Intezine Internet (Devizne) kartice sam pokušao da uplatim novac Seedsmanu za porudžbinu, međutim Inteza traži da mi Seedsman pošalje predračun (profakturu) i plus da stavim šta poručujem, jer uplaćujem pravnom licu.
Zato sam probao drugim putem - pismom. Međutim, pošto Seedsman traži obavezan Tracking pošiljke, iz pošte zahtevaju da pogledaju šta šaljem za inostranstvo, i da li slučaaajno šaljem novac. Naravno, to ne prihvataju.

Ima li neko soluciju?
Hvala unapred
uzmi e-rste internet karticu ,prolazi bez faktora i sranja...
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
Ako misliš na erste visa poklon karticu vezanu za dinarski račun, prestao sam je koristiti jer od pre nekog vremena, karticu nije moguće dopuniti sredstvima. Ako sam dobro razumeo, uplatiš inicijalna sredstva koja koristiš za plaćanje na netu ali kad potrošiš novac, kartica postaje neupotreljiva. Zbog toga sam sklopio ugovor sa drugom bankom i koristim njenu visa karticu koju mogu dopuniti dinarskim sredstvima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

čapo_

Aktivan Član
21.01.2021
271
1.224
143
Ljudi, imam problema sa poručivanjem sa Seedsman-a za Srbiju, pa ako bi neko mogao da mi pomogne.

Preko Intezine Internet (Devizne) kartice sam pokušao da uplatim novac Seedsmanu za porudžbinu, međutim Inteza traži da mi Seedsman pošalje predračun (profakturu) i plus da stavim šta poručujem, jer uplaćujem pravnom licu.
Zato sam probao drugim putem - pismom. Međutim, pošto Seedsman traži obavezan Tracking pošiljke, iz pošte zahtevaju da pogledaju šta šaljem za inostranstvo, i da li slučaaajno šaljem novac. Naravno, to ne prihvataju.

Ima li neko soluciju?
Hvala unapred
Ja sam uvek slao u razglednicu pare unutra napisem sifru porudzbine i to je to malo duze traje al menke stignu bez problema, kad pitaju sta saljem cestitku i to je tk uvek prodje bez problema tako da spremis kuci to i odes posaljes preporuceno ;)
 
19.02.2021
6
2
3
Dva puta sam išao u poštu, i dva puta su mi na šalteru vraćali pošiljku, jer su mi pregledali da li je u pošiljci novac.
Ta opcija sada otpada...
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Ako misliš na erste visa poklon karticu vezanu za dinarski račun, prestao sam je koristiti jer od pre nekog vremena, karticu nije moguće dopuniti sredstvima. Ako sam dobro razumeo, uplatiš inicijalna sredstva koja koristiš za plaćanje na netu ali kad potrošiš novac, kartica postaje neupotreljiva. Zbog toga sam sklopio ugovor sa drugom bankom i koristim njenu visa karticu koju mogu dopuniti dinarskim sredstvima.
Ne mislio sam na mastercard karticu,evo ja danas pokusao da platim nece da prihvati,a pre je htela,videcu ujutru pomocu druge opcije da uzmem...
 
27.07.2021
2
0
1
21
Zdravo, narucio sam semenke od seedsmena i stoje mi u posti vec 20 dana,frka mi je da odem da ih pokupim jer je proslo dosta vremena. Moze li neko da mi kaze da li da idem do poste ili ne
 

BluePrinces

Banned
Banovan
29.07.2021
5
4
3
34
Sad ako ti neko kaze idi i desi se nesto osjecat ce se krivim nego razmisli sam pa se javi kako si prosao nije to 20 kila nego 20 sjemenki sta mi mogu