Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
737
5.164
233
Dalmacija
@DujeČop ja sam davno prije narucivao preko njih i sve je bilo ok. Boks sam narucio preko njih, cool tubes, dosta jos opreme i nekoliko puta menke. Nikad nisam imao nikakvih problema s njima. Ali sve to je bilo ima preko 10g. Dosuse, sadasnji grow koji radim, menke sam narucio od njih. Takodjer sve ok proslo. Dobio jednu menku gratis :) i to ti je to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DujeČop
27.04.2022
10
3
3
25
Nepotrebno citiranje. Citaj pravila! https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/. Dupli post gratis
Uplata ide na inicijali S.C. ako sam upravu, malo sam skeptičan zbog tog plaćanja unaprijed, al mi je super što pređu granicu i onda pošalju paket...
 
Poslednja izmena od urednika:

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
737
5.164
233
Dalmacija
@DujeČop ..to je moje iskustvo s njima, sta da kazem.. ali bi ti u svakom slucaju preporucio da pogledas npr sta sam napisao par postova unazad, radio sam narudjbu u soma seeds i doslovno mi je stiglo duplo od narucenog… tako nesto nisam vidio jos.. ne menka dvije gratis nego more toga gratis, a menke duplo, troduplo neke, pa naljepnica pa rizle maica, poster svasta...scrolaj gore i pogledaj malo, svima koji su narucili stize more gratis robe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.283
358
Boks sam narucio preko njih,
Kanab.org je seed preprodavač i nema grow opremu. Kad ima nešto od gnojiva,to da na akciju po smješnim cijenama.
Baš sam gledao i sad ima Advanced nutrients,ali po 20-30% večim cijenama(nešto i više)!
malo sam skeptičan zbog tog plaćanja unaprijed, al mi je super što pređu granicu i onda pošalju paket...
Dučan je u Koprivnici,tako da ne znam kad su stavili granicu:) ,jedino ako nisi iz Hr....
U Hr se online prodaju pod kolekcionarski proizvod,ima u Osijeku i još par,ali kako nisu sponzori,ne smijem ih reklamirat!
Uzimao sam od dotičnoga i nemam ljepa iskustva. Jako loše klijanje,a na upit,dobijem odgovor,"kupi negdje drugdje" ??
Znači dam mu 1000kn,a od 13 sjemenki,6 nije pustilo klicu. Free sjeme ni jedno(od početka klijam isto. U čaši vode(24-48h pa u zemlju) i od Hempatije imam skoro 100% uspjeh). Hempatija,Soma i Herbies su odlični i ne kužim,čemu neke ljeve,privatne stranice gledate. Njega boli glava,jer klija ili ne,a i da dođe do problema,promjeni firmu,a i to ionako radi,da nije u sustavu PDVa,ali to je druga tema(loša politika)!
Znači,ne brini za novce,to ne smije,ali smije davat čorke. To su moja osobna iskustva,tako da me nemojte krivo shvatiti!
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
737
5.164
233
Dalmacija
Sad si mi dao mislit @0Marac0 ..dal je mozda davno nekad to islo preko njih il ne..neznam jel moguce daa sam ja malo i pobrkao loncice neznam..moguce je..davno davno je to bilo ali slazem se, ako imas nesto provjereno udri po tome i ne misli, ja sam svoje nasao i nemam vise brige. Pre zadovoljan sam s soma sacred seeds i tesko da cu u doglednoj buducnosti ic na ista osim some. Samo dok izgrowam sve sta sam dobio trebat ce mi bar tri godine ako ne i vise hah:) a super soil da ne pricam, od sad samo super soil ide u moj boks.
 
Poslednja izmena:
27.04.2022
10
3
3
25
Ekipa me preobatila ovdje pa sam odlucio uzeti s Herbies seeds. Sad ako stavim stealth hoće li mi to sjeme doc razbacano u nekom paketu ili stoji u paketicima i piše koja je koja. Glup sam i neuk, žao mi je.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Nemogu govoriti i ime Herbies. Ako prelistas ovu stranicu tipa 10 stranica nazad i procitas, vidjeti ces razlicita iskustva s Herbies. Eto ti gore jedno i od Stipe.

Ja osobno imam kontakt sa Somom, SomaSeeds jel, koji je friski sponzor ovdje kod nas na forumu. Ljudi koji naruce preko 100 eura kod Some, su do sada dobivali barem poduplan broj sjemenki. Tko je u EU, a htio je probati Soma Soil, dobio/dobila je i to gratis. Sto se tice stealth-a, Soma salje stealth svima koji hoce, medjutim EU posiljke ne prolaze nikakve hrvatske poste niti kojekakve drzavne kurirske sluzbe, nego su dostavljene DHL-om, DPD-om i ostalima tako da nemas neku potrebu za EU. Oznacene su sjemenke naravno, tko bi slao tako da dodje i da nije oznaceno...?

Meni se cini da ces se ti morati samo odluciti i naruciti kod bilo koga :D Ovako ako ces se premisljati trebati ce ti jos mjesec dana da narucis nesto :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: revolution
27.04.2022
10
3
3
25
Narucio s Herbies upravo, zanimam me samo piše ovdje kod plaćanja pouzećem primaju samo EUR, jel to doista tako ili mogu i u kunama platiti kad stigne na adresu. Hvala na odgovoru i isprike što zamaram, al zelim se informirati što više.
 

ironymous

Aktivan Član
27.08.2015
244
2.900
143
Sad si mi dao mislit @0Marac0 ..dal je mozda davno nekad to islo preko njih il ne..neznam jel moguce daa sam ja malo i pobrkao loncice neznam..moguce je..davno davno je to bilo ali slazem se, ako imas nesto provjereno udri po tome i ne misli, ja sam svoje nasao i nemam vise brige. Pre zadovoljan sam s soma sacred seeds i tesko da cu u doglednoj buducnosti ic na ista osim some. Samo dok izgrowam sve sta sam dobio trebat ce mi bar tri godine ako ne i vise hah:) a super soil da ne pricam, od sad samo super soil ide u moj boks.
Jeste. Imali su i svu opremu u ponudi nekad. Ja sam narucivao uvijek do prije pocetka covida kod njih jer se moglo platiti pouzecem. Sto se tice klijanja svaki put mi je klijalo sve kao i sa hempatije kad narucim. I gratisa je uvijek bilo dosta. Cak sam za neke vece narudjbe zicao preko maila popust i uvijek su mi dali 15-20%.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
@DujeČop Kontam da si dobio mail kad si napravio narudjbu. Tamo pise mail na koji mozes postaviti sva pitanja ako se ne varam, imaju i nekog naseg tamo, pa mozes napisati i na nasem. Oni bi trebali imati čini mi se najtočnije odgovore. A i najfriškije :)
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
737
5.164
233
Dalmacija
@profesor123 pa gle meni je bitno od koga narucujem.. evo kod Soma Seeds imao narudjbu od 12 menki, nisam dobio 22, dobio sam 32! To nije poduplana narudjba nego potriplana! Alo :) troduplo. A necu ni pricat soma sacred soil gratis, compost tea gratis.. a naljepnica, pa rizli…poster..maica kratkih rukava..pita me koji broj nosis, ja reko xl..dodje maica :let:
Covjece pa kad cu ja to sve uspjet izgrowat..
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Jesi probao neku od te dve?
Jesam NYCD. U vise navrata. To je klasik. Od rada pa do rasta. @beštija ga je imao u boxu.


Samango Pineapple je novija sorta, friškija jel, tako da nisam pušio do sada. Ali uskoro cu :D imaš i o njoj vise detalja kod nas na forumu. Uskoro ce biti 5-6 dnevnika sa Somango Pineapple, poslije NYCD i SoPurple je najkupovanija sorta :)
 

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
Sve desetka -ja uplatio narudžbu od 110e,sad na popustu vutra30-i dobil za 4.radna dana iz NL do slo(eu).i bio sam iznenadjen sa dobrohotnostju tog "Lika"-Some! Naručim 5.fem Somango dobijem Gratis 1.fem Lavender OG(više puta CupWiner..)-narucio sam Lavender (80%indica 20%sativa) 5.fem sj.-dobijem pack od deset.eto slike 20220428_210403.jpg naručim 1.kg čaja-kompostnog i dobijem gratis soil mix kit diy Soma Sacred...i dao mi stickerse(koje obozavam..) :) 20220428_210512.jpg 20220428_210308.jpg 20220428_210257.jpg 20220428_212556.jpg otvoren diy soil kit..4.bagsi (peleti,bat guano.i još neka "magic"vrecke..
Peace i sve kako priporucujem-dostava se prati..ide brzo..kažem,4.rqdna dana od narucbe-meni u rukama!!!
Hvala #Soma seeds &Sacred
I bizzzo -svaka cast za tvoj trud
Ispalo sve čista desetka..kad odradim grow(ove)-sigurno naručujem od Njih-njega Soma Sacred respect
And admin crew!!