Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Imam jednu dilemu,a možda mi neko može pomoći.Pazario sam menke sa Hesbisa, dal je još ko pazario gorilu glu? Ne znam koja je banka te gorile ,ona je bila free.A na kesici ne piše ništa osim naziva.
 

Boris Brejcha

Aktivan Član
25.09.2021
97
268
53
Ja sam ih bio pitao o kojim breederima se radi te dobio odgovor da je cijeli free asortiman sjemenki njihov odnosno da su to njihove neke test sjemenke.
Možeš ih pitati na chatu,odgovaraju odmah.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Igorče

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Pitao ih ja al od odgovora ništa. Ne znam razlog,moguće da ih je zbunio moj engleski :lol: . Ja sam pretpostavio da su oni breeder,ali nemaju te menke u ponudi.Nemam nikakvu specifikaciju za ovu semenku :lol:,a rešio sam da nju posadim čim oslobodim box.
Ma nek ona bude ženska samo,za ostalo ću ja da se pobrinem. ::listomahanje::
Edit : Dobio sam odgovor,posle 15 minuta, koji glasi odprilike ovako : svo naše seme je po standardima EU, a za to vaše konkretno nemamo uvid,ali imate garanciju da je kvalitetno.
Rešen problem,sad se pitam dal je gorilla glue ili sam ja :zvezda::
 
Poslednja izmena:

Mravak

Aktivan Član
Poznanik Foruma
19.05.2020
462
2.567
143
space
Ovo je trebalo ići u dio "što mi je danas uljepsalo dan" ali ipak spada vise tu . Daklem 22.4 je poslano a došlo 4.5 bez ikakvih problema (HR), Somango Pineapple 3kom a došla 4 i za poklon 1X Lavander OG :ljubav:
IMG_20220505_102609.jpg
Thank you @Somaseeds for wonderful experience and beautiful Lavander OG, can't wait to grow them.::listomahanje:: and last but not least thank you @Bizzzo for making all this happen.:vutra:
 
Poslednja izmena:

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
873
4.469
163
Thiaoouba Prophecy
Nema za sta. Tipkati ce ti i Soma :) Uglavnom, za slijedeci order imas sve detalje. I bez sekirancije, vidis sada da je sve u redu. Nadam se da ce ti naljepnice stici uskoro :)

Pošto sam želio i naljepnice i to mi je soma posao naknadno u drugom pismu i stiglo je naravno u BiH opet želim da se zahvalim bizzi i somi :)
 

Somaseeds

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
15.02.2022
70
602
83
@Lovetogrow thanks for the order. It was a pleasure to cooperate with you.

@Brrrrrr This seems like a very fast delivery. I didn't expect it so soon. Enjoy!

@beštija Cya soon!! Thanks a lot!

@mravak What news to hear that someone's day was delighted with a simple order delivery :) Thanks and enjoy!

@profesor123 We have sent several shipment to Serbia in last period. All of them reported btw 8-14 days delivery time.
 
12.05.2022
9
11
3
26
Dobar dan ljudi! Preko kojeg sajta i kako ste platili semenke? Imam problem već u par sajtova, kartica neće da prodje, preko pošte ne može za druge države, a WU traži pojedinca ili privatno lice, čak i Bank transfer mi traži profakturu a ako pokažem profakturu na njoj sve piše šta je kupljeno pa nije baš zgodno.. Kako, šta? Molim vas za odgovor...