Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hesi Hempatia Seedstockers Soma Seeds Herbies Headshop
06.12.2021
21
30
13
31
ja sam do sada 3 puta narucivao sa Linda seeds i klijavost mi je 100% sa time nisam imao problema, jedino prvi put su zeznuli narudbu pa mi skoro poslali krivo i morao sam malo duze cekati zato, ali inacu kroz tjedan dana je stiglo, u Hr sam...jedino sto su sad maknuli opciju za placanje paypallom :/

12.04.2022
26
7
3
19
Pozdrav, imam par dilema oko narucinavanja.
Naime htio bi narucit Somango Auto od some za Hrvatsku, e sad znam da paket ne prolazi nikakve granice i carine i imam doma jedno 5 zakrzljalih "ulicnih" biljaka sa kojima sam imao problema i s klijanjem. Zao mi ih je poskidat a htio bi ih bar ostavit u sobi na suncu ili nesto, a strah me narucit ista a po kuci mi lezi 3 biljke i jos 2 u boxu i zao mi ih je poskidat. Plan mi je bio sackeat da vidim sta ce bit sa ovima sta trenutno imam i onda narucit kad mi kuca bude "cista" i kad to dode ne otvarat paket tjedan dva u slucaju da itko pokuca na vrata samo kazem ovo nije moje (naravno na narudbu napisem fejk ime), ali nemogu vise cekat hahah htio bi cim prije neku dobru genetiku. Posto vidite moju paranoju zanima me ako je itko imao IKAKVIH legalnih problema sa narudbom. Soma takoder daje opciju stealtha ali to vjv nije potrebno za clanove EU. Takoder i ako se odlucim na to da narucim dali mi se isplati zapocet grow sad pocetkom 7.og mjeseca kad su topline tek pocele ili da cekam jesen?
Nacin placanja bi takoder bio cisto karticni na IBAN od Some sto mi se isto tako cini rizicno.