Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.08.2022
1
0
1
23
Kakav je stealth na Soma's Sacred Seeds i mislim da je najbolje sa btc platiti, usput znam da postoji tema ali koja je ok seme za outdoor
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.074
15.587
358
Nemam Revolut. Mislio sam ga otvoriti samo zbog ove narudžbe, ali vidim da traže kopiju osobne iskaznice, pa ne vidim svrhu otvaranja Revoluta samo za tih par transakcija godišnje.
Uopće ne bih razmišljao i naručio bih preko Some i WU, ali Herbies ima puno veći izbor.
Najvjerojatnije ću poslušati savjet Bizzo i naručiti one dvije sorte od Some koje mi je preporučio preko WU.
Trebate ću njegovu pomoć za to, ali javit ću mu se kad budem naručivao.
Hvala svima na odgovorima!
Malo kasnim,ali Herbies šalje i pouzečem. Za Hr. je dodatnih 9€ na dostavu, što je dosta skupo,ali platiš DHL dostavljaču kad dođu!
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Htio bih samo reći da nikad više herbies. Masno platio sjemenke od poznatih breedera i došle mi u vrećicama s naljepnicom na kojima piše koje je sjeme. Stvar je u tome što su mi poslali neko smeće od sjemena , nije to ono što sam naručio siguran sam, i nakon mjesec dana truda mislim da ću sve biljke počupat i krenut ispočetka naručit negdje drugdje pravo sjeme u originalnom pakiranju. Naručio sam od herbiesa samo zato što stoji reklama tu na forumu, teški zajeb znači srce mi je na ivici. A genetika ovih biljaka što uvaljuju je katastrofa užas .... jako sam ljut i razočaran .
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Ja uopće nisam imao mogućnost odabira, naručio barneys i dutch passion došlo mi u vrećicama s naljepnicama na kojima piše strain i breeder i biljke su užas stvarno. I znam da nije do mene jer su tu i neke sjemenke koje sam imao od prije, jedne pored drugih i ove pucaju od zdravlja imaju lijep branching itd , ove koje su mi došle od herbiesa nikad lošija genetika, doslovno praktički umiru odkad su proklijale. Meni nije mala stvar jer imam prozor od 4 mjeseca za uzgojit si vutre za cijelu godinu i stvarno ću sad nakon mjesec dana borbe s ovim jadnicama mučenim morat počet ispočetka jer inače ću imat zalihe za niti mjesec dana od ovakvih biljaka. Baš ću fotkat jednu biljku koja je iz sjemenke koju imam od prije i jednu od herbiesa
 
22.12.2022
9
8
3
30
Poz. Nigdje nisam nasao adekvatan odgovor na moje pitanje. Zanima me koje su sanse da se nesto lose desi u toku narucivanja sjemenki (u pitanju je soma seeds, stealth opciju bih odabrao) Da li je moguce da zaglave na granici i pa dobijem neki prekrsanji nalog bla bla sta ja znam.. ili se samo vrate odakle su i dosle i ne bude komplikacija nekih... (U pitanju je Crna Gora) Edit: takodje me zanima da li Soma ima dostavu za CG?? trazio sam i to ali izgleda nisam nasao, mada i nisam neki ekspert sto se tice snalazenja po forumu, tako da nemojte mnogo zamjerit :/
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.074
15.587
358
Koliko ja znam,prolaze i tu nema problema. Pričekaj još danas,da ti sa @Bizzzo javi i potvrdi!
Probaj čitat stranu,dvije unazad, siguran sam,da je več spominjano,ali teško mi je nači na mobitelu!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ide Crna gora. Od 12.02.2022. do danas nema jos niti jedan paket da je imao drame s carinom. Izgubljenih (ukradenih) od strane dostavljača da, medjutim i tu je Soma pokrivao situaciju. Šalju se sjemenke poprilično dobro skrivene i mijenja se stalno način kako se skrivaju. Da ce netko napisati 100% neće se desiti ništa, laze. Medjutim šanse su skoro nikakve.
 
14.02.2023
7
1
3
35
Pozdrav drustvo imam pitanje da li hempatija samo meni izbacuje da nema nacina placanja? Nemam mogucnost ni jednog placanja, ni jedne transakcije? Pitam za Srbiju
 

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
591
8.582
233
Pozdrav,
Jel samo meni ili nas ima još kojima jutros ne radi webshop od Hempatie?
Htio sam naručiti neka gnojiva, međutim, što god da kliknem izbacuje mi ovo.

Screenshot_20230223_110502_com.android.chrome.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
591
8.582
233
@0Marac0
Jesam na sve načine, i banner i tipkajući web adresu.
Otvori mi homepage i padajući izbornik i kad npr. odaberem "gnojiva" ili bilo što iz padajućeg izbornika onda se pojavi ovo upozorenje ili šta li je već sa gornje slike koju sam stavio.
Ma nebitno, proradit će, nije mi sad toliko hitno da to mora baš danas biti naručeno.
Hvala Marac :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0