Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.01.2016
57
38
18
42
Kod mene imas na početnoj stranici opciju "Pretraga" i kada upišem dotični pojam nema rezultata. Tek kada odem na detaljnu pretragu prihvati mi traženi pojam.
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Izvini na spamu, ali šta nije bolje/jednostavnije naručiti od sponzora iz Slovenije? Imaju dostavu do vrata, plaćanje pouzećem i brzi su.
Teme su iz 2009/10-te, tako da bi ja ipak vjerovao provjerenim seedshopovima...
 
26.01.2016
57
38
18
42
Ovi mi izgledaju ok. Također je plaćanje pouzećem, imaju sjeme po dobrim cijenama. Naručivao sam sjeme od sponzora foruma i nisu nešto povoljni. Menke nisu pretjerano skupe, ali stealth opcija i slanje bez ambalaže se naplaćuje dosta.
 
23.03.2014
50
29
18
Evo i moje iskustvo. Naruceno sa hrvatske stranice,tocnije k.......org, pouzecem, stiglo za par dana bez problema. Na mail odgovore brzo,i nisu preskupi. 3 kom naruceno, i 1 na poklon stigla
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mirogavran
22.03.2015
33
6
8
34
Pozdrav druzino ,znam da postavljam po stoti put isto pitanje ali citam vec 20 stranica i realno ne znam ni sam sta mi je pametno..
zeleo bi da narucim menke automatika iz Srbije sam
zanima me koi shop mi predlazete
i da li postoji mogucnost placanja po dolasku koverte


razmisljam se o sensi seeds
ja imam super iskustva sa www.seedcity.com
i to World Signed For Delivery with Tracking and Extra Stealth, sto jeste malko skuplje, ali nema da brines,
zapakirano tako da je i meni trebali par minuta da se snadjem :D
placala i karticom i slala novac postom, sve funkcionira bez problema, svaki put dodaju i neki dicount ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: faki

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Molim nekoga da mi objasni ovo, paranoja me pere...


Clearance Processing
Record item customs information (Inb). Retention reason : Invoice missing

In Transit
Send item to customs (Inb).

In Transit
Send items to customs1 (Inb).

Slanje je unutar EU, čemu carina ?