Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
evo ti njihov tutorijal kako poruciti https://www.seed-city.com/walkthrough
evo i nacini placanja https://www.seed-city.com/payment-methods
ne kontam ovakva pitanja kad sve stoji na njihovom sajtu, tu ti je i adresa i sve sto treba je kada porucis da dobro zamaskiras pare u kovertu i napises broj porudzbine koji ti stigne mailom. racunaj da je taj nacin placanja najmanje pouzdan, lova lako moze da "nestane" a ti se nemas kome zaliti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
losa iskustva se svode na slanje para u koverti. ako pare ne dobiju nece poslati semenke, a pare mogu da zavrse kod bilo kog postara ako nanjusi. kod placanja karticom problema nema koliko ja znam, sem naravno ako posiljka ne zaglavi na carini. al to onda nema veze sa seed bankom
 

SPY

24.05.2012
33
116
33
32
mnogi!
yebote, PET godina si ovde i postavljas takvo pitanje?

Nisam u toku zadnju godinu dvije pa da vidim jel se šta promjenulo. U BiH je gurema ako pošiljke dolaze iz Holandije 90% da će otvorit bez obzira sta narucis.

Nisam mislio slat pare kovertom nego preko banke uplatit.

Javim svoje iskustvo za koju sedmicu. :D
 
26.03.2017
13
9
3
35
Dali neko moze da mi preporuci neku seedbank iz slovenije u in box
jer zadnja porudzbina iz nirvane nije stigla a na mejlove mi nisu ni odgovorili
 
30.07.2014
38
162
33
Ekipa imam jedno pitanje, ovo mi je nekako tema najbliza onome sto mene zanima... Ovako, prijatelj mi je u Amsterdamu, posto zna da growam i pusim hoce mi kupiti neke sjemenke koje bi ja dobio na poklon, e sad posto on zapali tu i tamo i nije previse upucen boji se nosit to jer kako kaze u bus su im svabi pustili pse pa ako mu nadu da nebi imao problema s tim.. Sta vi mislite jel bi moglo biti problema na granicama ako mu ih nadu ili vide negdje medu stvarima? Da li se neko nasao u slicnoj situaciji? Zahvaljujem unaprijed i sorry ako sam fulao temu.. :razvaljen:::wave:
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Ekipa imam jedno pitanje, ovo mi je nekako tema najbliza onome sto mene zanima... Ovako, prijatelj mi je u Amsterdamu, posto zna da growam i pusim hoce mi kupiti neke sjemenke koje bi ja dobio na poklon, e sad posto on zapali tu i tamo i nije previse upucen boji se nosit to jer kako kaze u bus su im svabi pustili pse pa ako mu nadu da nebi imao problema s tim.. Sta vi mislite jel bi moglo biti problema na granicama ako mu ih nadu ili vide negdje medu stvarima? Da li se neko nasao u slicnoj situaciji? Zahvaljujem unaprijed i sorry ako sam fulao temu.. :razvaljen:::wave:
Sto kaze grouchy semenke nemaju miris, inace ako uspeju da ih nadju onda ne znam..:crazyd: Inace dopada mi se ovo eat sleep boost sutut ahahha :thumb:
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
uvijek kupujem kod istog izvora i pouzdanog, odlična usluga, uvijek bude extra poklon sjemenke i rizle