Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.10.2016
63
177
33
Beograd
Cao ljudi.
Gledam gde da se Upostiram.. pa evo ovde
Uzgred.. pozdravljam Vas sve skupa ovom prilikom, zelim puno srece u daljem uzgoju svete biljke... pa da se ova sezona 2018... kako In tako Out... pamti po mnogo kvalitetnih badova.
Ja Vas inace duze vreme pomno pratim... prihvatam usvajam i primenjujem.
Smatram da ste jedva Velika porodica koja se mozda i jedino tako cvrsto drzi pomaze i uskace kada god postoji problem ili dilema.
Imam par pitanja u vezi semena koja sam NAPOKON dobio, da su brendirama naravno.
U pitanju je Spanish seed.
White Widow/Cheese.. Fem.
Moja dilema je vezana za to da li ovo mozda nije Atos verzija, sto ne veruje.. jer bi u tom slucaju pisalo. A posto nista ne stoji verujem da je Foto.
Drugo pod-pitanje je... da mi svi koji su imali iskustva sa ovom verzijom.. ovom bankom... dobre volje kazu i podele iskustvo samnom.. kako bih sto spremniji uploveo u Out za jedno mesec dana.
Hvala jos jednom... izvinite na Romanu iznad, ali prosto nije moglo drugacije.
One ❤
 

Prilozi

  • IMG_20180311_185721.jpg
    IMG_20180311_185721.jpg
    78,7 KB · Pregleda: 136
  • received_10216083229217258.jpeg
    received_10216083229217258.jpeg
    57,8 KB · Pregleda: 132
27.10.2016
63
177
33
Beograd
Prvog trenutka kada sve pohvalim.. vi izbristene moju poruku. Ne bih da pisem ovde ovo. Ali ne znam kome da napisem.. niti znam ko je izbrisao moju poruku i zbog cega. Samo sam pozdravio celu ekipu i rekao kako ste extra. A meni se kaze kako da pozdravim sve Vas u privatnoj prepisci.
To nema nikakve logije. Ali nebitno..
Ako ima ko manje izdrkan.. ili iskompleksiran.. neka mi odgovori na poruku... u slucaju da zna odgovor naravno. Pozdrav. A ako moju poruku niko vise me vidi, jer je izbrisana. (Posto ja vidim da je tu) Molim vas recite mi da sastavim poruku po "pravilu"
Pozdrav.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: predragvuk
27.10.2016
63
177
33
Beograd
Nisam nervozan druze. Samo necu da otvaram temu bez ikakve potrebe pa svoje pitanje zelim da "uguram" negde.
Jeste da mu mesto Konkretno nije ovde.. ali takodje mislim da je gore otvarati temu samo zbog jednog nedefinisanog pitanja.
Pozdrav i hvala.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
650
2.815
163
@Johnny92 vozdra prijatelju, ajde da ne pokupis ban bezveze i da ne smaramo admine i ostale bezveze, klikni na moje ime i vidit ces pise 'zapocni razgovor' i posalji mi poruku privatno sto te zanima, ja cu ti probat pomoci kako god znam.
i ja sam bio ko ti, sad znam jednu stepenicu vise, jedini nacin da vratim nesto Vutri.org-u je da barem pocetnike uputim na prava mjesta, i kod pravih ljudi. slobodno mi pisi sta ti treba i sto te zanima.
nadam se da sam pomogao, pozdrav svima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and Hermic

ajk

02.03.2018
29
19
8
54
Pozdrav iz Dalmacije,imam problem sa pošiljkom od seed city koja je naručena prije mjesec i po dana i još nije stigla.Ima li netko slična iskustva,ne znam da li još čekati ili da naručujem ponovo?
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
982
3.049
163
meni je pošiljka zaplenjena na carini , plus sam platio 50e u slučaju da padne šalju ponovo ali već je treći mesec i ništa , imam svoje seme tako da od iduće sezone moram ići lično kupiti , ovi na carini se baš aktivirali :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corn