Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.11.2015
252
118
43
pozdrav svima, interesuje me, posto nadjoh na netu neka 3 shopa u sloveniji, a nikog iz slovenije ne mogu da nadjem da mi potvrdi, da li neko zna je li to seme koje imaju cbd samo, ili imaju i thc?
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
svaka ima thc doduse neke imaju jako niske postotke ali sve imaju cak i industriska ima neke mizerne postotke od o,o2 %thc-a tako da nema bilje bez thc-a

ja znam za jednu iz jednog istrazivanja bilo je nesto otprilike ovako 16%cbd na nekih o,5-1% thc kao neka super cbd sorta
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Nisam jos cula za vutru koja u sebi ima samo cbd-a, a ne i thc-a u izvesnom procentu? Neka nova vrsta o_O
Ja sam čuo da ima i 20:20 neke medicinske mislim..
@al pošto odemo u off topic..
@vojka pa bar na jednoj od te 3 str u Slo moras moć stupit u kontakt s nekim tko to nudi pa izravno njega pitaj, tako si najsigurniji :D:)
 
Poslednja izmena od urednika:
17.11.2015
252
118
43
otici cu izravno tamo, pitao sam cisto da bih imao neku predinformaciju, ukoliko neko zna.. a ovi pametnjakovici sa thcom, da pojasnim, pitao sam da li imaju samo procentualno sa vecim CBD procentom, ili imaju strejnove kao i u ostalim EU zemljama, dakle sa visim i visokim procentom THCa.. kapiram da je svima bilo jasno, nego vole ovi neki da su pametni, kad su vec tu, na forumu o vutri jelte.. pozdrav svima i svako dobro! :D
 
Poslednja izmena od urednika:

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
da li neko zna je li to seme koje imaju cbd samo, ili imaju i thc?

pitao sam da li imaju samo procentualno sa vecim CBD procentom, ili imaju strejnove kao i u ostalim EU zemljama, dakle sa visim i visokim procentom THCa..
Ti si pitao ima li i "thc kanabis" sjeme (Sjeme konoplje s udiom thc od 0.3%+)u tim trgovinama u Slo, ovdje si pitao nešto drugo,..
Nitko ti nije pametovao nego nisi dobro sročio pitanje i netko te na prvu mozda nije razumio, odnosno smisao tvog pitanja, zato su takvi i komentari.. Ne moras bit tako otresit... .:(:))
Najbolje ti je komunicirati s shopom koji si nasao, peace:spliff:
 
17.11.2015
252
118
43
ama ja ne znam sta nije bilo jasno.. van eu nema semena, u eu ima, a s obzirom da znam da nije legalna vutra u vecini zemalja, zanimalo me kakvo seme prodaju.. i ispostavilo se da prodaju sta oces, a osnov im je da to prodaju kao suvernir, u tu svrhu je postavljeno pitanje i posto znam da vecina ovde sigurno nije iz eu, jer vidim da se prica o narucivanju semena, ne znam sto se dize tolika galama i debata oko tog thca i ostalo.. kapiram forum, pamet, logicno al opet bre.. :D
inace, jos nisam proveravaou planti u bgu, ali posto je slovenacka firma, sasvim je moguce da ima i u bgu da se kupi, provericu i to.. pozdrav svima!
 
30.08.2018
27
23
3
23
Beograd
Buraz ne znam nista za narucivanje semenki ali ja sam ih najlaganije preneo kad sam se vracao iz amsterdama, bez ikakvih problema, a sto se tice za narucivanje bolje naruci iz amsterdama ipak ti je to sigurno bolje nego da dobijes neku cbd vutru..
 
12.11.2018
12
98
13
29
Bas tako grouchy, usotalom sve se lako moze saznati pretragom renomiranih svetskih sopova. Samo treba malo tipkanja i citanja. Prica thc i cbd je usko povezana, a nesto o tome je pisao i PowerSeed https://www.vutra.org/threads/vegetacija-i-cvetanje-outdoor.767/page-73#post-622591
Zato i rekoh da jos nikada nisam cula, a kamoli videla vrstu koja luci samo cbd, samostalno i prirodno!
Ako naucnici nekada i uspeju da ukrste nesto tako revolucionaro i jedinstveno, to ce svakako biti jasno naglaseno kod prodavaca.
 
17.11.2015
252
118
43
Zato i rekoh da jos nikada nisam cula, a kamoli videla vrstu koja luci samo cbd
da, ali zasto? mene je intresovalo samo da li u sloveniji, s obzirom na to da vutra nije legalna, u sopovima prodaju to seme i to je sve.. i kao sto vec rekoh, svuda u EU prodaju nanormalnije seme, ali kao suvernir i cela prica.. a kako se ispostavilo na kraju, blize mi je bilo da odem do Madjarske iz Srbije po to, ako nekome bude trebalo, eto i ta informacja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana