Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.074
15.582
358
Moraš utipkat iban(broj kartice), ako je Visa, vjerojatno ima pin, ako nema, na poleđini kartice je četveroznamenkasti broj. Uglavnom, vodi te dio po dio... Im, prezime, adresa itd. I nemoraš brinut, jer na računu od kartice, nigdje ne piše šta si kupio...
 
24.06.2019
19
49
13
I dalje nisam shvatila s čega je bolje naručivati
I ako imate kakve preporuke za sjeme, prvi put se bacam na posao, pa eto, ne znam ni sama što bih..
 

CovjekCvit

Radioaktivan Član
19.04.2020
145
772
93
119
Kakvi su u hempatii, imam 2 sjeme izgleda mi ova jedna nekako zelenkasto, blidunjavo i maleno, jel bolje kad je tigrasta i veca? Nekakva iskustva, znam da nema pravila?
 
15.09.2018
144
224
43
29
Pozdrav ljudi.Jutros sam iz Njemacke poslao jedno 10 sjemenki za Bosnu u dhl-ovom paketu onom srednje M velicine. Dakle u dhlkutiju sam stavio dvije kutije sa cokoladnim prahom,svaka ima 800 grama i sve sjemenke sam stavio u unutra u taj prah .Dakle posiljka je kostala nevjerovatnih 30 eura ali mladjem bratu trebaju hitno sjemenke jer zbog korone a i posla sigurno necu moc kuci do 6.-7 mjeseca tako da alal im tih 30 eura nadam se da ce se isplatit u septembru /oktobru.Veliki problem je taj sto na ti international posiljku moras napisat na onaj papir sta je unutra i kolika je vrijednost toga i ja ti napiso da je tu whey protein i da je vrijednost 15-20 eura sto sam kasnije uvidio i pokajo se jer bi ce im sumnjivo znaju daje samo posiljka oko 30 eura a na papiru pise 15 eura . (Da sam napisem da je u tih 30 eura pracenje posiljke sto je kolko tolko pozitivno)Imam osjecaj da mogu past i jos uz to dadoh 50 eura za posiljki o sjemena .Jeli imao ko kakvih slicnih situacija ili negat. Ili pozitiv. Iskustava??
 
28.04.2009
106
143
43
38
Drugari zanima me vase misljenje. Ukoliko ste probali ovo ili culi od komsije koji zna lika cija tetka zna drugaricu koja ima decka koji je pusio ovo.
Untitled2.png
Takodje me ne zanima medicinki rad ili sto god. Volim da me lepo osamari dok pecam ili sviram, ili se zabuljim u neku seriju/film.
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Cek cek, sad hteo preko Linde prvi put da narucim i ne mogu da izaberem drugu opciju osim kurirom koja je 22.5 evra? Ne salju postom kao obican paket u Srb?
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Znam, stize meni i sa Seedsmana za 10e postarine,zato ne razumem ovo, za posiljku od 5kom/7.5evra ja placam 35+evra... Svidjaju mi se cene kod njih ali na kraju isto izadje sa postarinom...