Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ljubisa livac

Aktivan Član
22.08.2019
75
705
83
31
Ja sam narucio jos u Januaru i delivery by courier je kostala 22.99e uglavnom stiglo je bez problema

Naduvani lik imas dosta seedbankova ali ja bi ti preporucio linda seeds a mozes i seedsman ili seeds 66
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lunnamoon
08.05.2017
3
5
3
43
S obzirom na situaciju oko koronavirusa kažu iz Hempatije da im treba i do 10 dana za dostavu umjesto uobičajenih 3. Kako stvari stoje i tih deset dana će biti malo onima koji dostavljaju robu :).
 
24.06.2019
19
49
13
Evo ja prije dva dana naručila s hempatije. Uspjela skombinirat popust na prvu narudzbu i 20 posto sa kodom HAPPY420.. Danas javili da je poslano, vjerujem da ce pocetkom sljedeceg tjedna biti ovdje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mandlebrot
08.05.2017
3
5
3
43
Evo ja prije dva dana naručila s hempatije. Uspjela skombinirat popust na prvu narudzbu i 20 posto sa kodom HAPPY420.. Danas javili da je poslano, vjerujem da ce pocetkom sljedeceg tjedna biti ovdje :)
Ne znam, meni je trebalo doći danas, ali eto nije. Što se tiče popusta ulovih za prvu narudžbu jer mi eto nije palo na um da je blizu 420, a i ne bih čekao još tih par dana :). Sve u svemu čeka se, a i više nije bilo freebiesa osim papira, ali eto. Tko čeka, taj se i načeka. Ima još vremena sutra, a eto i sljedeći tjedan je blizu što je i vjerojatnija opcija jer nije došla nikakva mail ili sms poruka da je paket pred dostavu od strane onih koji dostavljaju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lerex

kek

Aktivan Član
09.03.2020
191
849
93
Dođe mail da je poslano i da stiže u roku od 3 dana, ali to se oduži na 5. meni nije problem, ali čisto da znaš..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lerex

Ljubisa livac

Aktivan Član
22.08.2019
75
705
83
31
Nisam narucivao sa seeds 66 ali mislim da je prednost sto imaju dobre vrste i nisu skupi a pritom firma je iz Austrije posto ovde mnogi strahuju ako im seme stize iz Holandije ili Spanije
 
18.08.2019
37
57
18
27
Mislis da ce moci kasnije da se salje klasicno? Da li je tako bilo i ranije kod Linde? Nije mi frka da sacekam malo...
Ako ti vec stize sa Seedsmana nadamo se da ce proci granicu :)
Ovo ne prolazi skoro,tako da ja bih ti preporucio da ne cekas nista,ja sam kupio prosle godine i vec su na klijanju:thumb:
Ne znam da li radis out ili in,ali ako radis out kao ja budi pazljiv,koliko je lakse sto policija za ovo vreme manje njuska o outu,toliko je i teze posto ih ima sve vise po ulicama i plus policijski cas...
Srecan grow buraz ::listomahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.